LALO Project і DJ Marka Pola, одна з кращик house-діджеїв України і топовый резидент столичних клубів Forsage, Saxon, Bionica та Indigo, створили літній ремікс на пісню «In This Moment». Оригінал пісні став саундтреком до французької короткометражки режисера Орлеани Вергілії Верньє, що була успішно презентована на Каннському фестивалі у травні.

Солістку LALO Project Ксенію Зотову познайомили з Marka Pola на вечірці, де працювала діджей. Marka – саундпродюссер, реміксер, переможець конкурсу реміксів на гурт Бумбокс і Kishe, гастрольний графік якої давно вийшов за межі СНД. Вона має тонкий музичний смак і звісно чула пісню LALO Project «Listen to me,looking at me» ? саундтрек до голлівудського блокбастеру «Форсаж 5» ? і як і всі була здивована, що гурт із Києва. Ксюша також чула роботи Marka і поділилася з нею новою піснею і відео.

«Marka Pola настільки прониклася треком, що сама запропонувала зробити ремікс. Ми ж такому талановитому діжею відмовити не змогли. І зупинити нас від зйомок кліпу на морі також вже ніхто не зміг.» ? Ксенія Зотова, вокаліста LALO Project

LALO Project і DJ Marka Pola

Повний моря і сонця кліп на танцювальный трек у стилі electro-dance «In This Moment» з ніжним вокалом і надихаючим гітарним соло зняли днями в Криму з режисером Денисом Давидовим.

«Це історія про те, що не варто перейматися минулим, забагато думати про майбутнє, що треба жити на повну сьогодні, тим, що відбувається з вами тут і зараз,» – Петро Шерстніков, продюсер, автор музики LALO Project.

LALO PROJECT feat DJ Marka Pola – «In This Moment» (Instrumental Mix):