Stare Misto 2013 – фестиваль, про який не потрібно багато розповідати. Після двох років чекань шанувальники гарної музики знову мають привід зібратися у Львові. Тим паче, що 2013 фестиваль радує не аби яким лайнапом.

IAMX. Це вже традиційний гурт для фестивалю Старе Місто. На рахунку «іксів» два приїзди до Києва та два до Львову. Ну а цьогорічний виступ на фестивалі стане вже третім. IAMX буквально декілька тижнів, як почали новий тур. І їм є що показати, адже новий альбом вийшов крутим. Та і нові учасники такі ж талановиті, як і вродливі. А нові образи Кріса та Жанін не можуть залишити байдужим нікого. То ж, beauties, готуйтесь до львівського психозу.

Goran Bregovic. Мабуть, найкращий балканський мужчина. Можна на пальцях одної руки порахувати тих, хто не чув його захоплюючі саундтреки до фільмів Еміра Кустуріци. Як годиться, Горан вирушає до Львову зі своїм оркестром. Влаштуємо танці на львівському стадіоні.

The Subways. Чи потрібні вам ще якісь аргументи, щоб вирушити на Старе Місто? Якщо Горана Бреговича та IAMX вам не достатньо, то до вас їдуть справжні rock’n’roll queen & kings! Саме ви відривались під них в улюблених місцевих рок-клубах? Тоді давайте відірвемося на Старому Місті наживо.

Ляпис Трубецкой. Ляпіси за минулий рік стали, напевно, найпопулярнішими білоруськими рокерами. Цього разу вони відкривають і фестивальний сезон в Україні. Починайте заслуховувати альбом «Рабкор», якщо ви його десь прогавили у 2012.

ДДТ. Так, саме легендарні ДДТ вийдуть на сцену Старого Міста разом з іншими. Легенди російського року на чолі з Шевчуком. Хоч раз потрібно це почути і побачити своїми очима

Leningrad Cowboys. Не плутати з Ленінградом Шнура. Гурт, з Фінляндії. Вони настільки ексцентричні, що вам за будь-яких умов прийдеться танцювати. А ще фінський режисер Акі Каурісмякі зняв про них два фільми: «Леніградські ковбої їдуть до Америки» та «Ленінградські ковбої зустрічають Мойсея».

Che Sudaka. Яскраві хлопці з Барселони, які виконують «латинську альтернативну» музику, комбінуючи традиційну південноамериканську музику з іспанськими мотивами. Для тих, хто нічого не зрозумів, подумайте про нашу улюблену «балканщину». Це щось дуже близьке по духу.

Fiddler’s Green. Ще одні рокери, цього разу з Німеччини. Сам гурт іменує свій стиль, як ірландський незалежний швидкісний рок. На своєму рахунку мають 12 студійних альбомів та неодноразові виступи у Європі та Росії.

Якщо ви досі читаєте цю статтю і думаєте, чи їхати до Львову, то ось вам останній аргумент – ціни на квитки:
Фан-зона 1 на два дні: 300 грн
Фан-зона 1 на один день: 160 грн
Фан-зона 2 на один день: 90 грн

Друга фан-зона не продається на два дні. Квитки у першу фан-зону можна придбати, як і на два дні, так і на один окремо.

Дата: 8-9 червня 2013
Локалізація: Львів, Стадіон Україна, вул. Липова алея, 5

Фестиваль Stare Misto 2013