4 жовтня 2012 у арт-пабі «Бочка» на Подолі виступить ZAPASKA – інді-поп дует із Кам’янець-Подільського, що робить музику за принципом live looping.

ZAPASKA створює прості й водночас експериментальні композиції, використовуючи різні джерела добування та видозмінення звуку: акустичні інструменти (гітара, усні гармоніки, міні-баян, африканські народні інструменти), драм-машину та процесори ефектів. Нещодавно у дуета з’явився маленький синтезатор, який можна буде почути у нових піснях і на концерті в «Бочці». Одна із цих пісень – щойно записана «R??e» («Ружа») чеською мовою, в основі тексту якої фольклорна історія про нездійснені мрії. Поки що пісня на стадії зведення на улюбленій студії дуету «Lipky Zvukozapys», та на початку жовтня вже з’явиться у вільному доступі в мережі.

У 2010 вийшов дебютний EP ZAPASKA «Lanka», а на дві композиції «Несподівано» і «Колискова» з’явилися кліпи. У лютому 2011 під час туру східною Європою ZAPASKA записала студійний live для програми «Jak se v?m lib?» чеського радіо «Proglass». У 2011 дует випустив другий EP «Translitom», який вийшов у мережі на українському лейблі «XXX Waves» та створив спільний проект з чернівецьким пост-рок і шугейз дуетом «BeBoBul».

Зараз ZAPASKA готується до осінніх турів Європою спільно з «BeBoBul» та до туру Україною у секретній поки що компанії.

Дата: 4 жовтня 2012
Початок: 20:00
Місце: Київ, арт-паб «Бочка» на Подолі, вул. Верхній Вал, 22 м «Контрактова площа»
Квитки: 50 грн

Концерт ZAPASKA в пабі БОЧКА