В Америці його називають «Золотою скрипкою», в Іспанії ? «Живим нервом», в Канаді ? «Сучасним Паганіні». Він виступив у телевізійному шоу «Велика музична канадська мрія», де змагався з 15 тисячами інших скрипалів – виконав у фіналі «Гуцульську фантазію» і посів друге місце, вразивши всю країну. Василь Попадюк – український скрипаль-віртуоз зі світовим іменем, під час виступів якого за кордоном поліція ледь справляється зі штурмуючими сцену. 18 квітня він приїде у Київ із власним гуртом, щоб дати великий сольний концерт у новому клубі «Sentrum».

Василь Попадюк & PAPA DUKE Band, в якому зібрані музиканти з Америки, Куби, Канади і Угорщини, грають музику у стилях world music, jazz, latino, gypsy-fusion. Втім вважають, що Василь створив свій власний жанр, звівши докупи класичну, румунську, мадярську, циганську, гуцульську, популярну музику і джаз. Концерти віртуоза збирають численну аудиторію 150-200 разів на рік в Європі, Африці й на Американському континенті. Окрім скрипки Василь грає на 15 музичних інструментах, а кожен з музикантів гурту так само володіє кількома. Геніального скрипаля сучасності обожнює іспанська королева Софія, перші особи держав, дипломати, бізнесмени, знамениті і досвідчені колеги-музиканти. Він виступав із Яном Гілланом, Хуліо Іглесіасом, сліпим музикантом-гітаристом Джефом Хілі (Blind Man), гуртом «Yes» та безліччю інших всесвітньовідомих артистів.

«Я люблю, щоб було багато гармонії. Не люблю, коли мелодія складається з трьох акордів. Навіть якщо мелодія проста, я намагаюся зробити з неї щось красиве, зробити по-інакшому. А з музикантів я люблю тих, хто може імпровізувати. І перш за все ціную в них музикальну душу. Наприклад, циганів. Тому вони й сприймають мене як свого. Музикальність для мене — це той ключ, який відкриває душу людини, незалежно від її національності», ? Василь Попадюк

Василь на сцені ? чарівник гуцульської зовнішності, хоч і подібний на італійця, румуна, чи цигана. Він – Заслужений артист України, який живе в Канаді, але творить імідж України за кордоном. Зарубіжні партнери та слухачі завжди знають, що він українець, яку б музику не виконував. На всіх афішах концертів, спільних з музикантами світу, написано: «Ukrainian Virtuoso Violin Vasyl Popadiuk». В його репертуарі завжди є твори українських композиторів, або власні. Єдина прикраса у богемного вигляду скрипаля ? золота обручка з тризубом. Концерт Василя Попадюка & PAPA DUKE Band в Україні 18 квітня – його «Велика музична канадська мрія» і справжня подія для України.

Дата: 18 квітня 2014
Початок: 19:00
Адреса: Київ, Sentrum, вул. Шота Руставелі 16-a
150 грн. – фан-зона (стоячі місця)
250 грн. – фан-зона (сидячі місця)
300-400 грн. – VIP (столики)

Концерт Василь Попадюк