Вперше з великим сольним концертом виступить унікальний скрипаль-віртуоз Василь Пападюк у супроводі Papa Duke Band. Скрипаля №1, громадянина світу українського походження Василя Пападюка називають «сучасним Паганіні» та володарем «золотої скрипки».

Виконуючи музичні твори у стилі World Musiс та граючи на 15 музичних інструментах, Василь Пападюк збирає повні зали в різних країнах світу. Більше 150 концертів на рік в Європі, Африці й на Американському континенті він влаштовує зі своєю командою, в якій зібрані кращі музиканти з Америки, Куби, Канади, Угорщини. Його віртуозною грою свого часу захоплювалися радянський лідер Михайло Горбачов і його дружина, король Йорданії – Садам Хусейн, іспанська королева Софія. І зараз особи королівської крові вважають за честь потрапити на концерт чарівного скрипаля.

Для столичної публіки Василь Пападюк зіграє свої найкращі твори, які музичні критики описують, як «циганське світове злиття» з класики, джазу, латини і поп підтекстами. Спеціальну програму Василь Пападюк & Papa Duke Band готують з найкращими представниками української сцени. Разом зі скрипалем-віртуозом зіграють та заспівають лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка, співачки Марія Бурмака та Ольга Чубарєва, учасниця телешоу «Голос Країни. Нова історія» Марія Яремчук, український актор та телеведучий Петро Мага та лідер гурту Мед Хедс Вадим Красноокий.

Мало не кожен український артист мав би за честь виступити з таким віртуозом на одній сцені. Під час гастролей гурту Мед Хедс в Канаді Вадим Красноокий познайомився з Василем Пападюком і тоді замріяв зробити з ним спільну програму. Нарешті ця мрія здійсниться.

Не пропустіть наймузичніший перформенс.
1 грудня, 19:00. Київ, Національний Палац «Україна»

скрипаль-віртуоз Василь Попадюк