Ходят слухи, что в Киеве завелась Полосатая Лошадь и 25 марта Retro21 мчат в Киев укрощать строптивую! Хлеб и незабываемые зрелища от шаманов по адресу пер.Тбилисский 4/10

Гурт Retro21 – житомирський колектив, що виконує авторські пісні в акустичному міксі етніки, фолку, тріп-хопу, року та фанку, а також кавери на відомі світові композиції.

Гурт є унінкальним своїм неординарним поєднанням інструментів (гітара, баян, перкусія) та сильного чоловічого вокалу, що поєднуються у майже мантрові мотиви, шаманські ритми та захоплюють своєю атмосферністю.

В 2015 році колектив був заснований у Житомирі Олександром Календою, Євгеном Трофименко та Олегом Павлюком. Протягом першого року існування гурт активно здобував популярність серед житомирської публіки, граючи кавери на популярні пісні. У 2016 році гурт Retro21 брав участь у фестивалі Тетерів Грін Фест, АрТерапія та фестиваль Голова-Галоша. Також, гурт отримав І премію на міжнародному фестивалі Пісенний Спас, у номінації авторська пісня.

Дискографія: «EP Чекати» (2016), сингли «Більше ніж знаю», «Час», «Де я?»(2016), що мають увійти до нового альбому.

Починаючи з 2017 року гурт розпочав гастрольну діяльність з концертів у музичній столиці України – Харкові, та Києві. Планується тур по Україні навесні 2017 року.

Концертна програма триває 1,5-2 години. У своїй творчості гурт Retro21 не притримується якоїсь однієї тематики та музичної стилістики, тут можна зустріти і світоглядно-філософські роздуми і абстрактні пісні, проникливу лірику. Усі пісні гурту Retro21 – авторський матеріал: автором слів є Олександр Календа, а музика написана колективно усіма учасниками гурту. Є кілька пісень російською мовою, що пояснюється автором віршів, як більш інтимні композиції, більшість пісень написані українською. На даний момент гурт Retro21 працює над доопрацюванням нового альбому, що має вийти наприкінці першої половини 2017 року.

Інформація про концерти та творчість гурту Retro21

https://vk.com/retro_21

https://www.facebook.com/Retro21band/

https://soundcloud.com/retro21-bandhttps://www.youtube.com/channel/UCJbjU9ufOM8jqTT8VSqlQbw?nohtml5=False

Не забудьте захватить друзей!

ВХОД СВОБОДНЫЙ

Тел. для заказов столиков - 066-598-91-94