21 червня 2014 найбільший стадіон України, київський Олімпійський, запрошує на масштабний концерт Океан Ельзи: 20 років разом.

За плечима кращої групи країни – довгий шлях до успіху, двадцять років приголомшливої музики, десятки суперхітів і дев'ять неймовірних альбомів, безліч концертів і маса успішних гастрольних турів, перші рядки в хіт-парадах і всілякі музичні нагороди.

Океан Ельзи – одни з небагатьох в Україні, хто може похвалитися такою приголомшливою популярністю, причому не тільки у своїй країні.

Квитки на їхні концерти завжди розмітаються дуже швидко, і далеко не всі шанувальники встигають вчасно подбати про квиток Тож радимо поквипитись з купівлею квитків на концерт Океан Ельзи в Києві.

Незважаючи на те, що концерт у столиці буде приймати найбільший майданчик країни, поза всяким сумнівом, всі квитки зметуть із продажу ще задовго до концерту.

Крім цього, з наближенням київської дати "Океан Ельзи: 20 років разом" вартість квитків підвищується. Квитки до усіх трьох Фан-зон концерту в Києві за першою, найвигіднішою ціною вже повністю розпродані.

Дата: 21 червня 2014
Адрес: Київ, НСК Олімпійський

Концерт Океан Ельзи