В Україні відбудеться захід, небачений раніше! Вперше до Києва приїжджає з концертом Андрій Сутугінас - звукотерапевт з Вільнюса (Литва).

Купання у звуках гонгу - тривалий і глибокий масаж, що налаштовує ментальне, емоційне і фізичне тіло в абсолютний резонанс. Зазвичай під час Купання ми лежимо на спині і до нас долинають звуки гонгу, які пронизують всю нашу нервову систему, відкриваючи, звільняючи і заново заряджаючи наш розум, тіло і душу новою енергією. Перші удари в гонг дають нам можливість звільнитися від постійного стану контролю і звичного мислення. Негативні емоції і постійний хаос зупиняються, усувається неритмічність та опір супер-его, відновлюються початкові вібрації всього тіла і внутрішніх органів, наше Єство вирівнюється і приходить резонанс.

Під час сесії використовуються наступні архаїчні інструменти: планетарні і симфонічні Гонги, тибетські співочі чаші, кристальні чаші, окарини, сансула, шруті, конха та інші. Так само обертоновий спів.
На додаток до концерту Вас чекає чайна церемонія з колекційним китайським чаєм, спеціально підібраним і завареним Майстром Чайної Церемонії, який допоможе налаштуватися на хвилю одкровення-осягнення-усвідомлення того, що є важливим для Вашого серця!

До зустрічі у лікувальних звуках гонгу!

Дата: 21 квітня 2013.
Час: 18:30 - 20:30 (тривалість 2 години)
Адрес: Київ, Студія йоги «Vedalife», вул. Гончара, 90/92, (044)3604690
Вартість участі: 120 грн (включаючи чаювання)
Запитання та запис за тел.: + (38) 098 218 87 88 Олена

купання у звуках гонгу