Навесні Марія Бурмака планує представити нову концертну програму у різних містах України. Слухачі почують пісні, що увійдуть до нового альбому співачки, робота над яким велась останні два роки, і він майже готовий до випуску. Назви до альбому ще немає, можливо її і підкажуть слухачі, що прийдуть послухати нові і добре відомі пісні співачки..

Серед пісень , що увійдуть до нового альбому, і які звучатимуть на цих концертах, є багато тих, що вже знайомі слухачеві. Це і пісня «Не забувається любов», відеокліп на яку був у ротації українських музичних телеканалів… І «Прочитай мої слова по губах», що була записана спільно із україно-сербським колективом «Shopping Hour».. Широко відомі інтернет-спільноті пісні «Хранителі надії» та «Все починається, коли..» -- слайдшоу на ці патріотичні композиції із фотографіями нашої недавньої історії викликали неабиякий резонанс як у соціальних мережах, так і на громадсько-політичних ресурсах...

Пісню «Слова» із репертуару «Піккардійської Терції» Марія записала спеціально до концерту Піккардійців, а оскільки вона звучить у виконанні Марії особливо трепетно, з дозволу хлопців було вирішено включити її до нового альбому, а відтак і до нової концертної програми. Незадовго до початку цієї серії концертів було відзнято відеокліп на пісню «Радіохвилі»..В якості героя в кліпі знявся культовий український радіодіджей Олег Бурєнін, що в різні часи вів вечірні і нічні радіо-шоу на різних радіостанціях, а також телепрограму «Зона Ночі» на Новому каналі. Його голос впізнаваний, знайомий багатьом. А головна ідея пісні і кліпу — це невидимі зв’язки, почуття і послання …Можливо, вони зрозумілі не всім, але вони обов’язково доторкаються до сердець тих, кому адресовані.. «І деколи навіть чужі почуття озвуться резонансом у твоїй душі, коли ти натрапиш на них у нічному ефірі улюбленої радіостанції» — так говорить Марія про головний меседж цієї пісні.. Також на концерті декілька пісень буде виконано вперше — «Я залишусь», «Називала іменем сон» та інші ..

Концерти у клубах -це особлива атмосфера, це відчуття близькості і інтимності, тому кожен концерт стане унікальною імпровізацією, коли глядачі також зможуть брати участь у побудові концертної програми, адже багато пісень Марії Бурмаки її прихильники знають напам`ять, ці пісні в різний час ставали саундтреками різних життєвих моментів для багатьох. На прохання слухачів, Марія виконуватиме ті відомі пісні, які особливо захоче послухати аудиторія. Ну і звісно, відповіді на запитання, спілкування із аудиторією, виконання Марією своїх улюблених пісень світової музичної класики — все те, що і вирізняє клубні, «домашні» концерти, робить їх теплими, світлими і душевними.

Поєднання трепетного романтизму і пронизливої лірики із натхненням та пасіонарністю патріотичних пісень, особливий тембр голосу і надзвичайна відвертість і щирість виконанням – ось що є унікальним у творчості Марії. ЇЇ пісні давно вже стали частиною української історії.

Дата: 29 березня 2013
Початок: 22.00
Адрес: Київ, арт-клуб 44
Вхід: 60 грн

концерт Марія Бурмака в 44