Lymbyc Systym ­ інструментальний та інноваційний дует двох братів вибудовує новітню концепцію, яка виходить далеко за рамки обмежень жанрів чи порівняння з подібними виступами. Будучи не зовсім електронним, але й не традиційним інструментальним гуртом, Джаред і Майк Белл вдаються до пошуків найчистішої оригінальності. Рекомендуємо (обов'язково для любителів Arms and Sleepers)! Lymbyc Systym гастролювали із Crystal Castles, The Album Leaf, Her Space Holiday, This Will Destroy You, The One AM Radio, Dirty on Purpose,Montag та іншими.

Один із їхніх альбомів, що вийшов у 2012 році під назвою Symbolyst отримав неабиякий резонанс. Тільки подумайте: Майкл деякий час грає у Balmorhea та виїздить до Японії, Джаред успішно працює в Нью Йорку і раптом знізвідки в Остіні виходить альбом братів, які вже напевно й забули, коли останнього разу бачились (Скайп не рахується). Попри таку сильну зайнятість сайд­проектами альбом вдався успішно. Журнал Austin Chronicle в своєму рев’ю порівняв Symbholyst з меблями від IKEA та творіннями художників ХХ століття: "…чисті, яскраві і рішучі…" ­ що ж, послухайте самі, можливо, знайдете більш промовисті порівняння.

Lymbyc Systym

Трохи раніше у 2009 році Lymbyc Systym записали спліт під назвою "Field Studies" спільно із This Will Destroy You. Про їхню співпрацю Джаред каже: "Ну що ж, ми ­ друзі. А отже, завжди підтримуємо зв’язок. Ми багато розмовляли і обмінювались ідеями, але попередньо і спеціально нічого не планували. Ми дуже поважаємо одне одного і музику, яку створюємо, тому маємо високий рівень довіри і зовсім не сумнівались, що варто нам зібратися разом ­ все станется саме собою".

Коли йдеться про дружбу, то де як не в мистецтві, а особливо у музиці її результат найвідчутніший. А саме завдяки плідній спавпраці та дружбі із Мірцою Рамічем очільником Arms and Sleepers, який дуже добре відомий українському слухачу, та AZH Promo ми матимемо можливість побачити і почути Lymbyc Systym у Києві 27 листопада у клубі Underground Music Hall.

Спеціальною подією вечора стане презентація дебютного альбому від Way Station. Way Station ­ київський пост­рок гурт, засновано професійним музикантом Нікітой Юдіним у 2010 році. Деякий час у колективі відбувались постійні зміни у складі, але нещодавно до гурту приєднався давній друг Нікіти ­ Василь Старшинов, а в якості ритм­секції виступає сесійний барабанщик з популярного інді­гурту Singleton. За свій малий вік Way Station може пишатися виступами на одній сцені з такими гуртами як Maybeshewill та This Will Destroy You.

Ще одним спеціальним гостем вечора стане молодий пост­рок гурт із Ялти This Cold Normandy.

Дата: 27 листопада 2013
Двері відкриваються о 19:30
Місце проведення: Київ, Underground Music Hall (Пр­-т Московський 13­В)
Перші 50 квитків ­ 80 грн., наступні ­ 100 грн. У день концерту 120 грн.
Квитки у магазині ШТУКИ (ТЦ МЕТРОГРАД, квартал Домашнього затишку)

Концерт Lymbyc Systym