«Якщо тобі пощастило дійсно полюбити когось, і це взаємно, тоді тобі більше нічого не треба».
Джуліан Томас

Він довго шукав себе, він грав на барабанах та перкусії, поки не відкрив в собі вокаліста. Він змінив не один колектив, поки не створив свій і залишається вірним йому протягом 12 років. Він перейняв найкращі традиції джазової музики і висловлює у своїй музиці любов.

Він - Джуліан Томас. Проста людина з непростою біографією, приголомшливий вокаліст і композитор, який зібрав навколо себе кращих музикантів Англії.

Julian Tomas & Friends - колектив, створений в 2000 році, сплів у своїх піснях мелодії чорних американських кварталів початку ХХ століття і сучасну елітарність туманною Англії.
Хриплувато-ніжний голос Джуліана Томаса, акустичне наповнення ритмічних мелодій і зворушливі тексти пісень дозволяють слухачам відчувати всю гаму емоцій і надовго зберігаються в пам'яті.
У 2012 році гурт записує новий альбом - «This Fortress Love».

Один рік репетицій і п'ять днів запису дали свої плоди - «This Fortress Love» став не просто зібранням останніх пісень гурту, а концептуальним твором. Це маніфест любові - справжньої і взаємної. Це маніфест творчості - чесної і всепроникаючої.

Дата: 23 лютого 2013
Початок: 19.00
Адрес: Київ, ст.м. Університет, вул. Симона Петлюри 10
Вхід:
140 грн-день концерту
120 грн - попередній продаж

Концерт Julian TOMAS та Friends