IMMANU El – шведський гурт, заснований братами-близнюками Клаесом і Пером Стренгбергами в якості експерименту, щоб «створювати щось чарівне і прекрасне». Ще будучи школярами, вони писали музику у старому сараї за містом, захоплюючись Sigur R?s і Logh, занурюючись у shoegaze, dreampop і post rock. Сьогодні престижний журнал «Rolling Stone» називає IMMANU El втіленням романтизму шведського пост-року, близького до Sigur R?s у своїй загадковій красі.

Великий вплив на IMMANU El здійснили морські краєвиди західного узбережжя Швеції і рідна провінція Смоланд. Стосунки з морем лишили відбиток на першому демо EP «Killerwhale», дебютному альбомі «They’ll Come, They Come», що вийшов відразу по закінченню школи, на більш дорослому і зосередженому «Moen», а особливо на останньому «In Passage», що приніс гурту великий успіх, став блискучим альбомом року за версією багатьох престижних видань.

«Одна з найбільших поп-надій Швеції», «Metro»
«Якщо говорити про скандинавський пост-рок, IMMANU El завжди у першому ряду» «White Tapes»
«IMMANU El зіштовхує слухача із успішним поєднанням поміркованих величних партій та вулканічних моментів. Ми радимо IMMANU El прихильникам добре зробленої експериментальної поп-музики», «Eclipsed»

Зігравши з останнім альбомом 200 концертів у 27 країнах, повертаючись із місячного туру у США, IMMANU El виступить 24 листопада у Києві у клубі «Underground Music Hall». Спраглим до захоплюючого подиху пост-року, наповненого красою скандинавських краєвидів, прихильникам шведів Jeniferever рекомендується. На одній сцені з гостями виступить київський гурт Krobak.

Дата: 24 листопада 2012
Начало: 20.00
Адрес: Киев, Underground Music Hall (Пр-т. Московский, 13B)

Також цікаво:
Репортаж концерта Immanu El у Львові (Май, 2012)

Концерт Immanu El Швеция в Киеве