7 лютого відбудеться чудовий концерт українського гурту "Біла Вежа" з програмою "Симфонія миру".

Вже на початку лютого відбудеться справді непересічна подія. Український рок-гурт "Біла вежа" презентує нову програму "Симфонія миру". Після нещодавного успіху акустичної програми музиканти вирішили піднятися на новий рівень. Саме тому був обраний колектив професійних класичних виконавців - симфонічний оркестр "Київські солісти". Разом з яким було розроблене оркестрове аранжування для авторських композицій гурту. Ця співпраця є абсолюто новим досвідом як для музикантів "Білої вежі", так і для музикантів оркестру. Поєднання класичної музики та нестримної енергетики року дало вражаючий результат, який і буде представлений публіці вже 7 лютого.

Нову програму було названо "Симфонія миру". Адже мир - це найактуальніше та найщиріще прагнення кожного українця. Нова програма як молитва, огорнута у музику. У оркестровому аранжуванні музика "Білої вежі" не втратила потужності та чуттєвості. Вона якнайкраще відповідає серйозному змісту, який закладають у лірику артисти. Адже композиції гурту присвячені миру, коханню, відданості, любові до Батьківщини.

Концерт відбудеться у "Caribbean club" - одній з найкращих музичних клубів міста Києва.
Початок: 20:00
Вартість квитків: 70-220 грн

Гурт «Біла Вежа» почав свій творчий шлях у грудні 2002 року в місті Києві. «Біла Вежа» є одним з найбільш знаних україномовних гуртів, що грає у стилі хард-рок та хеві-метал. Гурт є лауреатом багатьох українських фестивалів та має за плечима величезний досвід виступів наживо. У 2009 році побачила світ перша платівка «Білої Вежі» під назвою «Те, чого вже немає». У 2010 році було випущено інтернет-сингл «В полоні Білої Вежі». Наразі, готується до випуску другий альбом з невідомою, поки що, назвою.

Склад гурту:
Максим Іващенко — вокал
Сергій Іванов — ударні
Андрій Томашенко - гітара
Ярослав гравицький — гітара
Євген Скоценко — бас-гітара
Андрій Ейсмонт — клавішні

Bila Vezha