25 вересня 2012 в рамках українського туру, організованого AZH PROMO, у Києві відбудеться концерт одного із найцікавіших незалежних білоруських гуртів - blackpaperplanes (post-rock/electronic). ** Гурт поєднує легкі та приємні, але місцями й важкі гітарні рифи з експериментами в електронній музиці.

За звучанням та атмосферою, що створюють blackpaperplanes їх можна порівняти із такими гуртами, як Long Distance Calling, 65 Days of Static чи God is an Astronaut. Сьогодні Blackpaperplanes націлені на численні експерименти зі звуком та візуальним супроводом, тому й не дивно, що новий ЕР In Abeyance - це чотири дуже різних за звучанням та атмосферою треки, що ілюструють музичні пошуки гурту, перед серйозним кроком - виданням повноцінного альбому.

Разом із ними виступить молодий київський гурт під назвою Aims, музиканти якого раніше вже грали в доволі відомих колективах, однак обєдналися для створення власного потужного проекту. Музика Aims поєднує фанкофий і дабовий грув із построковою задумливістю й шугейзовою атмосферністю, ідейно
й технічно композиції гурту влаштовані доволі складно, проте сприймаються напрочуд легко.

Дата: 25 вересня 2012
Початок: 20.00
Місце проведення: Київ, культурна локація СТАРТ (вул. Маршала Рибалко 28/4), на території стадіону Старт
Квитки: 55 грн - передпродаж, квитки можна купити в магазині Дискультура (вул. Рейтарська 21/13)
75 грн - в день концерту
ВК: http://vk.com/event42662327

Концерт blackpaperplanes в Києві 2012