BLACK BALLOON (ex SevenSongs) грає акустичний soft-рок – як драйвові мелодії, так і ніжні ліричні композиції. Це тріо з сильним жіночим вокалом, підкріплене двома гітарами, репертуар якого становить своя музика і кавери на здебільшого британських виконавців. Гурт народився з двох учасників проекту SevenSongs і гітариста Артура Стебловського у Києві в 2012 році.

Формат великого клубу, відкритого майданчика дозволяє побачити публіку, якою вона є. А формат квартирника дає шасть побачити виконавців такими, як вони є. На квартирнику в Студії йоги «Vedalife» будуть тільки найкращі пісні, найщиріші моменти, затишна атмосфера і гарний настрій.

Студія йоги «Vedalife» – це нове місце для приємного дозвілля в центрі Києва. І йога – це далеко не все, чим тут можна займатися. Щотижня в студії відбуваються лекції, семінари, майстер-класи, а щосуботи – концерти найцікавіших і найяскравіших гуртів. Зал «Ямуна» – це затишне приміщення, в якому вечорами горять свічки, а на стіні йде кіно. Це місце, де збуваються солодкі мрії дитинства.

Дата: 16 лютого 2013
Початок: 19.00
Адрес: Київ, вул. Гончара, 90/92, (044)3604690, (093)8756109
Вхід: 30 грн

Концерт BLACK BALLOON