Коли наприкінці 90-х в радіо- і телеефірах прозвучало те саме «Я, я не могу найти тебя, Ведь ты, ты прячешься в ночи, в ночи…», зірки литовської сцени стали популярні в країнах СНД. Автори пісні – БИПЛАН (BIPLAN) – виходили на сцену з провідними пост-радянськими колективами, а хіт-паради ломилися від їхніх хітів: «С добрым утром», «Самолёты», «Киносны», «Чао, Бaмбино», «Улыбки». Успіх допоміг хлопцям переступити кордони, а фірмовий, по-європейськи стильний, легкий звук, невимушеність на сцені і чарівний образ вокаліста Макса Мелмана став їх візитною карткою.

Один з найпопулярніших гуртів Литви БИПЛАН повертається до Києва! Дуже скоро в українському ефірі прозвучить однойменний сингл з нового альбому «Плюс/Минус», а на каналі «A-ONE Україна» відбудеться прем'єра кліпу в СНД білоруського режисера Матвія Сабурова, який знімав відео для «Ляпис Трубецкой». Навесні гурт вже приїжджав до Києва на підтримку литовського кінофільму «Гаряче серце», а 22 вересня після виступу в посольстві Литви вони дадуть сольний концерт у клубі «44» з новою програмою і хітами, за якими всі так скучили.

Биплан - С добрым утром:

Ставши одного дня ковтком свіжого повітря для російської музики, представниками нової хвилі, отримавши Державну премію Литви як видатні поп-рок артисти і найпрестижнішу премію країни «Браво» БИПЛАН сьогодні ? фігури першої величини в Литві, справжній «народний» гурт. Зі свіжим російським альбомом «Плюс/Минус» і литовським «Meile» («Любов»), відкритий до нових пригод, міст і сердець, БИПЛАН їде з Вільнюса в Україну з першою зустріччю у Києві, 22 вересня в «44».

Концерт БИПЛАН в клубі 44