24 листопада в кінотеатрі «Київ» відбудеться прем’єра музичного документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм».

На музиці гурту Димна Суміш виросло покоління. Вона приносила слухачам не тільки шалені концерти зі слемом і розтрощеними гітарами, а й ідеї: спротиву пропаганді, вегетаріанства, відмови від алкоголю та наркотиків. Влітку 2017-го гурт повернувся на сцену та відіграв потужну серію концертів після шести років перерви. Цей фільм — про повернення, дружбу і рок-н-рол.

У фільм «Димна Суміш: між пеклом і раєм» увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів — від перших виступів вдома у Чернігові до аншлагів минулого літа.

Назва фільму звертається до цитати з пісні «О Боже Мій»: «Місце між пеклом і раєм, а інші звуть його дім»

Показ фільму відбудеться 24 листопада 2017, о 19:00 в кінотеатрі «Київ».
Широкий прокат фільму не заплановано.

Фільм створено київською студією ПРИВІТ/media&production. Спеціально для нього декілька треків гурту зняті та записані наживо на баржі посеред Дніпра.

Щоб зібрати відео різних періодів, команда ПРИВІТ/ звернулася до фанів і друзів гурту. Тож у фільм увійшла частина ексклюзивних матеріалів, які вперше були оцифровані.

Для ПРИВІТ/media&production «Димна Суміш: між пеклом і раєм» — документальний дебют. Відеопродакшн розпочав роботу в серпні 2017-го і зараз співпрацює з Мистецьким Арсеналом, урбаністичною школою CANactions та шоу #@)₴?$0 з Майклом Щуром. Найближчим часом проект запустить також власне медіа про культуру.

Гурт Димна Суміш з’явився у 1998-му році в Чернігові. Грають суміш хардкору, панку та психоделіки. Перший альбом записали під час Помаранчевої революції, просто на концерті на Хрещатику. Після цього випустили два студійні альбоми: «В країні ілюзій» у 2008-му і «Димна Суміш» у 2009-му.

У 2012 році гурт призупинив свою діяльність, а фронтмен Саша Чемеров переїхав у Лос-Анджелес. Влітку 2017-го музиканти вперше за шість років зібралися разом і дали серію концертів в Україні.