Вчора багато хто відмічав День Святого Валентина. Проте арт-паб Бочка на Подолі зібрав справжніх шанувальників і поціновувачів творчості гурту «O.Torvald».

Як на мене, це один з топ гуртів української арени, який дає якісний продукт. При цьому для них немає різниці виступати, скажімо в клубі «Atlas»для двох тисяч, чи в «Бочці» всього для трьохсот.
Такі невеличкі концерти, навпаки, більш теплі, більш домашні і наповнені інакшою атмосферою. Однозначно в таких міні-концертах є свої плюси.

Розпочали виступ хлопці з пісні «Ти є». За нею пішла в кач «Все з початку». Публіка була вже добре розігріта і тому хвиля запалу не оминула ні музикантів ні слухачів.

На концерті лунали старі добрі хіти, такі як: «Тіло», «Мама», «Ані Лорак». Перед виконанням пісні «Ані Лорак» Галич попрохав усіх-усіх присісти, а потім сказав: «О, тепер я вас всіх бачу». Після цього усі за командою різко встали під гітарні рифи. Енергія драйву в той вечір надовго засіла у залі. Не обійшлося і без подарунків: хтось із фанів подарував Жені портрет.

Більше рухів, більше звуку — «Фейдери до гори» у пісні і в прямому сенсі у приміщенні «Бочки».
Музиканти викладалися на повну, тому спекотно було і на сцені і в залі. На половині концерту Женя і Микита зняли жилетки, а Денис – шапку. Ді-джей Полярник взагалі виступав з однією робочою рукою, позаяк другу травмував, катаючись на борді.

O.Torvald

Під час виконання пісні «Вниз», Галич вирішив її трохи урізноманітнити і заспівав пару раз в ній рядки з пісні «SexOnFire»групи «KingsofLeon». Перед піснею «Там де я», Галич сказав дуже щирі слова в пам’ять про Кузьму і зауважив, що не треба втрачати час, а говорити кохаю при ліпшій можливості, частіше бути поряд з рідним і близькими. Мало не до сліз. Після цих слів пісня звучала трохи в меланхолічному настрої і шквал емоцій притих, а місцями з’явилисязапальнички.

Відігравши 20 пісень, музиканти залишили сцену. Але всі чудово розуміли, що вони вийдуть ще, так як натовп ще не охолов.

O.Torvald

Згодом хлопці вийшли на біс і виконали «Мовчи», «Сочи» і «До 6:00». Концерт був дуже чудовий і атмосферний. Ми з нетерпінням чекатимемо на нові ще більш яскраві і гучні, а хлопцям лише наснаги і більше фанатів.

Автор та фото: Борцов Олександр

Треклист:
1. Ти є
2. Все з початку
3. Тіло
4. Мама
5. Ані Лорак
6. Нас двоє
7. Не грузи
8. Фейдери догори
9. Смак отрути
10. Сны и сигареты
11. Лише у моїх снах
12. Вниз
13. Знову сам
14. Радіомережі
15. Не вона
16. Одна
17. Пошло о любви
18. Сніг
19. Крик
20. Там де я

На біс:
Мовчи
Сочи
До 6:00