У серпні KIEV TANGO PROJECT стануть хедлайнерами Jazz Blues Cafe Stage - нової сцени Джаз Коктебель 2018, куратором якої виступить Олексій Коган, де бенд зіграє програму "Територія танго"

KIEV TANGO PROJECT - один з найяскравіших і найпопулярніших музичних бендів України. Вони навчили публіку, що таке - справжнє танго і як це - жити в ритмі танго. На сьогодні KIEV TANGO PROJECT - єдиний в Україні танго-оркестр, що виконує танго в оригінальному складі: скрипка, бандонеон, рояль і контрабас. Всі учасники - музиканти-віртуози, все пройшли горнило міжнародних конкурсів і кожен зібрав свою колекцію нагород. Тетяна Павлічук-Тишкевич - фортепіано, Сергій Курдицькій - бандонеон, Дмитро Третяк - контрабас, а Кирило Шарапов, ідейний натхненник KIEV TANGO PROJECT, який об'єднав усіх цих зірок до квартету, - скрипка. Кожне це ім'я відоме за кордоном як серед знавців класики, так і фанатів справжнього танго. Послухавши як бенд грає tango nuevo, танго "Золотого століття", світові хіти та українські народні пісні, аранжовані в стилі танго, посол Аргентини в Україні заявив: "Цю музику в Україні не грає ніхто в ТАКОМУ складі і в ТАКОМУ виконанні. Кожен їхній концерт залишає в серцях публіки незабутні і прекрасні миті зустрічі з танго ".

На Джаз Коктебель цей не схожий ні на один інший український бенд запросив Олексій Коган - головний експерт по джазу в країні. Свій вибір він прокоментував так "Я не люблю порівнянь про табелі і ранги, всілякі рейтинги, але, мабуть, дуже важко знайти колектив в Україні який грає танго так як грає KIEV TANGO PROJECT. На концерті KIEV TANGO PROJECT у людини може виникнути відчуття мурашок. Одна розумна людина сказала, що існує тільки два критерії: є мурашки чи ні мурашок, і так у всьому ".

На Koktebel Jazz Festival 2018 колектив зіграє програму під назвою "Територія танго". Гості під плескіт морських хвиль почують і при бажанні станцюють під українське танго, знамениті композиції з числа танго з легендарних фільмів, танцювальне танго таких відомих композиторів, як Агустін Барді і Анібал Тройло. Також для меломанів припасені улюблені рок-фолк-поп-хіти в неповторному танго аранжуванні і легендарне аргентинське танго Річарда Гальяно і Астора П'яццола.

Зустрічаємося в серпні, під зірками, в Чорноморську, пляж "Чайка"!