Київські музиканти «Кам’яний Гість» пригощатимуть слухачів смачним музичним коктейлем із своєрідної музики, щирої лірики, енергетичного рок-драйву та вабливою магією етно. Все це буде відбуватися в супроводі спеціально підібраного відеоряду.

Протягом двогодинного концерту «Кам’яний Гість» зіграє свої кращі пісні, а також представить слухачам пісні з нового альбому «60/70». Поціновувачі року зможуть насолодитися улюбленою музикою та по-новому відкрити для себе її звучання у сучасному аранжуванні із лірикою, перекладеною українською. People are strange (Doors), While my Guitar Gently Weeps (The Beatles),Mercedes Benz (Janis Joplin) та інша рок-класика в українському стилі ­– це варто почути наживо!

На гостей концерту чекатиме багато інших музичних сюрпризів від учасників гурту, розіграш альбому «60/70», конкурси та подарунки. Очікується навіть, що на свято завітає справжній шаман, в руках якого співають незвичайні речі, а звичайний шматок дерева перетворюється на чарівний музичний інструмент.

Кожен концерт гурту - це завжди надзвичайна енергетика, позитивна атмосфера, заряд натхнення та справжній драйв.

Гурт «Кам'яний Гість» утворився навесні 1998 року у м. Києві. На сьогоднішній день музиканти гурту мають великий концертний досвід та відвідали з виступами майже всі області України.

Музичні твори гурту «Кам'яний Гість» відрізняються тематичним різноманіттям та своєрідністю стилю, у якому між собою переплітаються сучасні аранжування та етнічні мотиви.

Гурт брав участь в організації багатьох концертних заходів, а також став ініціатором фестивалю «Рок-легенди», в рамках якого відбулися концерти пам’яті Віктора Цоя, Джиммі Хендрікса, Фредді Мерк'юрі та Джима Моррісона.

«Кам'яний Гість» неодноразово отримував дипломи лауреатів та дипломантів різних українських рок-фестивалів.

В 2012 році гурт «Кам'яний Гість» видав альбом «60/70» (Класика року в українському стилі), у якому пісні відомих західних рок-груп 60-х та 70-х років виконуються українською мовою. На платівці звучать пісні гуртів The Beatles, Rainbow, Uriah Heep, Slade, The Rolling Stones, The Doors, Jethro Tull, а такожДженіс Джоплін та Боба Ділана. Переклади пісень максимально наближені до оригінального змісту та є власним доробком гурту.

Дата: 19 квітня 2013
Початок: 20.00
Адрес: Київ, арт-клуб «Бочка на Подолі» вул. Верхний Вал, 22 (хвилина пішки від станції метро «Контрактова Площа»)
Вхід: 40 грн

концерт Камяний Гість