31-го березня 2018 о 20.00 ILLARIA вийде на сцену Caribbean Club Concert-Hall! Нова концертна програма "Сила" - це улюблені хіти та самобутній неповторний талант.

ILLARIA - нове звучання української етники. Молода українська співачка з грецьким корінням та ім`ям, яке означає «та, що несе світло». Сучасники вважають її новим вокальним феноменом української сцени. Вона здатна заворожувати містичними образами, чуттєвими піснями та дивовижним голосом, діапазон якого сягає трьох октав.

На сольному концерті ILLARIA порадує слухачів актуальним свіжим звучанням у поєднанні з бездоганним голосом та колоритними етнічними інструментами. Її музика насичена енергією любові та щастя, а всі композиції написані самою виконавицею з притаманною лише їй чуттєвістю, вишуканістю та неповторним стилем!

31-го березня пролунають відомі та зовсім свіжі пісні від самобутньої української артистки. Поряд з красивими мелодіями романтичних балад, таких, як «Ангел світла» і «Не відпускай» прозвучать й сміливі танцювальні треки «Зацілуй», «Танець під дощем» та інші.

Дата: 31 березня 2018
Початок: 20.00
Київ, Caribbean Club Concert-Hall