Анатолий Тапольский и VIRUS Music представляют десятый, юбилейный фестиваль IDЕОЛОГIЯ. 2 февраля 2013 в ночном клубе Stereo Plaza выступят знаковые артисты мировой и ураинской бейс сцены: Dirtyphonics, Delta Heavy, The Panacea, Tapolsky, Vovking, Viki Sky, Lime Kid и Oleg K.

10 років ми разом. Ми не здаємося. Ми танцюємо. Ми любимо.

2 лютого 2013 в Києві відбудеться унікальна подія для всіх шанувальників бейс музики в Україні. Національний фестиваль з найбільшою історією святкує своє десятиріччя, і ми запрошуємо тебе стати його учасником.

Протягом усіх цих років ви бачили становлення нашої сцени. Ми пройшли шлях від андеграундних клубів до найбільших майданчиків. Десятки тисяч людей танцювали разом з нами за ці роки. Ми привезли до України більшість значущих зірок сцени та продовжуємо робити це.

За цей час відбулося дуже багато. Змінювалися покоління, діджеї, музиканти. Все починалося з драм-н-бейсу, який i досі залишається в наших серцях. Ми відкриті до всього нового, тому що ми молоді. І ці 10 років ми провели разом. Ми всі так само не здаємося, ми продовжуємо танцювати, ми продовжуємо любити. Тому що це наша ідеологія.

Дата: 2 лютого 2013
Початок: 22.00
Адрес: Київ, Stereo Plaza, вул. Киквидзе, 17

ІДЕОЛОГІЯ 10 в Stereo Plaza Tapolsky