10 листопада, в суботу, у Києві виступить IAMX – найяскравіший гурт сучасної електронної і рок-музики, справжні артисти, королі вишуканої альтернативи, що підкорили півсвіту.

Днями лідер гурту Кріс Корнер запевнив, що на Київ чекають епатажні декорації, експерименти з бітом та електро-попом, фарби і костюми, рок і гламур, вальсуючі переходи від любові до ненависті з елементами реінкарнації, цирку і шизофренії.

«Концерт IAMX – це море емоцій, яскравих рухів, японське порно, баси, піт і сльози. Розкішний безлад!» – додає харизматичний Кріс.

Усе тому, що IAMX – це пісні, що можуть стати найпрекраснішими гімнами натхненного кохання, мелодії, що викликають найсильніший душевний резонанс, тексти про політику, честь і обов’язок, про виживання у світі, де прагнуть бути ошуканими:

«Я хочу запалити вогні у цей час перемін…»
«Я подорожував одинокими дорогами у пошуках дурнів та утопій, а знайшов пусті душі і серця, набиті напівфабрикатами..»
«Кинь свою релігію вини слабким та брехливим, це політика і війна екстазу, це комедія і смерть твоїх почуттів…»
«Ті люди потребують любові, які не грають в ігри…»
«Віри, сексу, наркотиків – не достатньо. Любов! Любов!»

Вже у грудні вийде перший сингл з нового альбому IAMX «Te Unified Field», що готується до релізу спільними зусиллями музикантів і фанів. На базі «Pledge Music» створений фонд, в якому кожен, хто має на рахунку мінімум 10 євро може пожертвувати на новий альбом. Зібрані кошти підуть на просування альбому та організацію туру. Ексклюзивно, за тиждень до концерту, «Te Unified Field» з’явиться у ротації українських радіо-станцій!

концерт IAMX в Киеве 2012