5 жовтня 2013 Палац Спорту був просто нереально переповнений фанатами, які прийшли на виступ легендарного дуету Hurts.

В районі 20:00 на сцену вийшов гурт Bahroma зі своїми дратвовими хітами, які розворушили публіку і підготували до виступу «Hurts».

Всі були на готові. І коли «Bahroma» покинули сцену, всі затаїлися в очікуванні, але не все одразу. Пройшло ще з півгодини, доки на сцену вийшли вони, кумири мільйонів, чиї голоси важко не впізнати. Так, це Тео Хатчкрафт і Адам Андерсон, та інші учасники.

Зал просто шаленів і зривав шквал емоцій. Сотні рук, сотні «світлячків», сотні задоволених очей. Перша пісня «Exile» продовжувала тримати шквал емоцій і починати розтоплювати залу. Вже на самому початку виступу Тео танцював з стійкою мікрофону. А по завершенні пісні пролунали такі слова: «Kiev, Ukraine, thank you».

Hurts фото

«Exile» змінила «Miracle». На цій пісні Тео себе взагалі не стримував і відривався на повну. В кінці пісні фани знову почули приємні слова: «Thank you very much».

Вслід за ними пісня з їх першого альбому «Happiness» — «Wonderful Life», яка зробила хлопців відомими на весь світ. Під неї всі разом аплодували і поринули у спогади. На цей раз Тео сипнув трохи компліментів: «Thank you, beautiful people».

Hurts фото

Хочу сказати, що натовп ні на хвилину не заспокоювався і весь час був на повному відриві, як і учасники гурту «Hurts».

Лунали також милозвучні «Somebody to Die For», «Silver Lining», «Evelyn», «Blood, Tears & Gold», «Unspoken», «The Road». На останній Тео теж почав пританцьовувати.

Коли лунала пісня «Sunday», Тео вже відчув спеку і тому скинув свого піджака і залишився в жилетці. Розгар був повним, Тео навіть сходив зі сцени поближче до фанів,а коли повернувся, то взяв до роту троянду, як галантний кавалер.

Музика настільки атмосферна, що тебе розриває зсередини. Дуже гарне поєднання інструментів: гітара, скрипка, барабани, синтезатори.

Hurts фото

«Let me see your hands in the air, Kiev». Лише приємні відчуття, лише приємні фрази були того вечора.

Під пісню «Sandman» Тео розкачав залу, неначе якийсь реп виконавець. Ще трохи ніжностей від Тео: «Thank you, Kiev. As well go back again». Після цих слів не було межі радості в тисячі людей, що заповнили палац Спорту того вечора.

Під час виконання пісні «Blind» Тео подарували прапор України. Адам також відмінно грав і віддавався на повну. Дуже талановита людина. За неділю навчився грати на піано.

Hurts фото

Перед тим, як почала лунати пісня «Illuminated» Тео попрохав всіх дістати телефони і ввімкнути ліхтарики. Це було дещо. Весь зал засяяв в одну мить тисячами маленьких світил.

В цей вечір Тео кинув до зали багато троянд. Ті дівчата які їх зловили, були неймовірно щасливі.

І після такого «фонтану з квітів», музиканти покинули сцену, але не надовго. Люди в нас вже навчені і просто так ніколи гурти не відпускають. Тому всі почали кликати їх на біс. Музиканти ж, в свою чергу, вийшли, чим знову порадували прихильників.

Hurts фото

На біс пролунали пісні «Better Than Love» і «Stay».

Під «Better Than Love» всі почали пригати. Потім Тео одягнув на шию прапор і пів пісні пробув з ним, а по закінченню викинув його у натовп назад до фанів.

Будемо з нетерпінням чекати на повернення британців.

Hurts

Треклист:
1. Exile
2. Miracle
3. Wonderful Life
4. Somebody to Die For
5. Silver Lining
6. Evelyn
7. Sunday
8. Blood, Tears & Gold
9. Sandman
10. Blind
11. The Road
12. Unspoken
13. Illuminated

Біс:
14. Better Than Love
15. Stay

Автор: Борцов Олександр
Фото: Самойленко Александра