Гурт НУМЕР 482 презентував четвертий трек з нового, третього за рахунком альбому у творчості ватаги. Пісня отримала назву «Коли вона поруч». Нагадаємо, що видана навесні цього року композиція «Важлива» вже стала хітом та впевнено оселилася в ефірах українських радіостанцій. Влітку гурт прийняв участь у популярному телевізійному шоу Х - ФАКТОР та пройшов всі випробування табором на чолі із зірковими журі. Під час конкурсу вокаліст НУМЕР 482 Віталій Кириченко втратив голос і лише диво врятувало гурт від передчасного сходу з дистанції.

В кожного справжнього чоловіка є його персональна муза. Та, яка надихає, та яка може змінити все лише однією своєю появою. Та, заради якої чоловік ладен робити божевільні вчинки. Саме про це новий хіт від НУМЕР 482.

НУМЕР 482 - це скупище брутальних, незалежних і, часом, цинічних чуваків які завжди вважали, що жінка в гурті - це фішка шкільних бендів та поп-виконавців. Але все тече, все змінюється. Так і погляди НУМЕР 482 стали іншими, коли до колективу на тимчасовий проект «ПО-ІНШОМУ» у 2016 році прийшла тендітна та витончена клавішниця Саша Сайчук та залишилася й досьогодні.

Пісню «Коли вона поруч» гурт хоче присвятити тим особам, з появою котрих в нашому житті змінюється навіть щільність повітря. Пісня «Коли вона поруч» - це гімн жіночій харизмі. Пісню «Коли вона поруч» - співають хором «нумера», як представники великої чоловічої армії підкаблучників. І то правда, бо якому чоловікові не подобається, коли саме ВОНА поруч.

9 грудня 2017 гурт НУМЕР 482 відіграє великий сольний концерт в Carribian club , де заспіває для шанувальників пісні з нової платівки. Чекаємо на кожного! Трек гурту вже можливо придбати у всіх цифрових сторах світу: Itunes, Google Play, Deezer.