На розігріві у культових Gogol Bordello виступить український гурт Kozak System. Ініціатором супорта для концерту, що відбудеться 21 березня 2014 в новому клубі Sentrum, являється сам Євген Гудзь.

Лідер Гоголь Борделло симпатизує «Козацькій системі», тому цей вибір є дуже гармонічним. Якось в інтерв'ю музичному виданню Songlines Magazine Євген Гудзь згадав про колектив Kozak System і вніс в спеціальну рубрику журналу «Плей лист». Після чого зробив заяву, про яку можна мріяти більшості музичних команд з України:

«Я вважаю Kozak System найкращим українським колективом» - заявив лідер Гоголь Борделло Євген Гудзь.

Kozak System була заснована в 2012 році учасниками гурту Гайдамаки, що залишили колектив через розбіжності з вокалістом. Неймовірна енергія Kozak - це синтез української та балканської музики, року, панку і ска.

В свою чергу, Gogol Bordello приїдуть до Києва в рамках Gonzo Turbo Auto pilot tour, та презентують новий альбомом «Pura Vida Conspiracy». Платівка отримала позитивні відгуки від критиків і стала новим етапом у творчості Gogol Bordello, після припинення роботи з продюсером Ріком Рубіном. Багатонаціональний колектив відомий завдяки своїми яскравими виступами з елементами карнавалу.

Дата: 21 березня 2014
Місце: Київ, Sentrum , вул. Шота Руставелі , 16а

Gogol Bordello выступят в Киеве 2014