В соціальних мережах хвилею пронеслась новина, яку хтось чекав вже давно, а дехто зовсім випадково потрапив у її вир. І є чому радіти, адже київський гурт Blooms Corda випустив у світ свій другий повноформатний альбом «GIGOTOSIA».

Все почалося з того, що одна людина наважилася написати в ранкове шоу «Радіо Аристократи», прикріпивши до повідомлення 10 треків під загальною назвою «Monodance». Власне, це був дебютний альбом гурту, що для багатьох ресурсів, видань та меломанів став приємним відкриттям 2015 року. Заворожуючий, теплий та меланхолійний саунд, фанкова гітара, саксофон та романтичні тексти обрамлені голосом Данила Галико – автора текстів та музики. Називати це випадковістю чи ні, вирішувати вам.

Наступний рік музиканти не сиділи без діла: активно виступали та писали новий матеріал. І похмурого 20 жовтня прихильники вже прослуховували плоди цієї праці. GIGOTOSIA – абревіатура фрази «The grass is greener on the other side», що буквально перекладається як «Трава зеленіше на іншій стороні»; а український аналог звучить як: «Добре там, де нас нема».

Тільки починає відкриватися завіса альбому, як перша пісня «Куди все пішло» вже бере тебе в свої теплі обійми, включаючи внутрішнє сонце. Пропахнувши пожовклим листям та дощем, робота не являється сумною та депресивною, навпаки, вона буде прекрасним доповненням до осінніх днів. Пісні та їх інструментальні частини зберегли своє фірмове звучання з «Monodance» ; до повного різноманіття інструментів додалися ще декілька видів саксофонів, флейта та кларнет . Ноги на різних фонах обкладинок двох альбомів стали вже своєрідною фішкою і як зазначив генератор ідей гурту Данило Галико «взнавання серед інших альбомів». Запис відбувався на студії Derevo, за мастеринг відповідала програма LANDR.

Нагадуємо, що презентація альбому відбудеться 23 листопада у столичному клубі Sentrum.
Білети тут

Автор: Жанна Павлова