Гурт ГАЙДАМАКИ взяв участь в благодійному марафоні «Кузьма з нами», який відбувся в Одесі 14 березня. Крім вшанування пам’яті Кузьми, марафон мав на меті збір коштів для придбання реанімобіля для бійців АТО. Що, зрештою, і відбулося - реанімобіль придбано!

ГАЙДАМАКИ на марафоні презентували пісні зі свого нового альбому «УкрОп», а також кавер на пісню Скрябіна «Чорнобиль форева». Цю пісню було вибрано не випадково. Лідер гурту Сашко Ярмола сам родом з Чорнобиля, до того ж, ця пісня з її текстом залишається дуже актуальною і в наш час. Публіка надзвичайно тепло вітала виступ ГАЙДАМАКІВ і довго не хотіла відпускати хлопців зі сцени.

Сподіваємося, що найближчим часом гурт зможе завітати до Одеси з повноцінним концертом в рамках всеукраїнського туру «УкрОп», який почнеться з грандіозного концертного шоу в Києві, 16 квітня в клубі Sentrum і пройде більшістю великих міст України.

Нагадаємо, на новій платівці ГАЙДАМАКІВ можна буде почути багато цікавого матеріалу, такого як обробки народних пісень, класичний танцювальний Аркан, за участі Богдана Кутєпова та Василя Геккера, «Їхав козак на війноньку», старовинну козацьку «Ой, віє ж вітер», і вже відомі хіти, як-от «Дерев?яні Щити», популярний сингл «Укроп», написаний на слова українського військовослужбовця Олександра Ткачука, та за участі відомого журналіста, вже згаданого Богдана Кутєпова, лірично-летюча «Співай, соловей» тощо. Відтак публіка отримує незвичайну вибухову суміш, яку без перебільшення можна назвати «свіжим вітром» в українській рок-музиці.

ГАЙДАМАКИ - презентація альбому «УКРОП»
Дата: 16 квітня 2015
Початок: 20:00
Адрес: Київ, Sentrum, вул. Шота Руставелі, 11
Квитки вже у продажу!!!
Вартість квитків:
Фан-зона – 150 грн.
VIP – 300, 400 грн.
Квитки можна придбати у касах міста.

ГАЙДАМАКИ везуть УКРОП до Німеччини та Польщі