Фолькнери презентують дебютний альбом та новий кліп. Українська автентична пісня в незвичному поєднанні з африканськими ритмами, роковим грувом, етнічними та електронними інструментами, шалена енергетика, місцями явно не притаманна традиційній народній музиці (гурт часто називають «етно-панками»), пронизливі, потужні і водночас ліричні жіночі голоси – все це вдало об’єдналося у дебютний альбом Фолькнерів «Корисні речі», презентація якого відбудеться 25 квітня у музичному барі «Gogol BARdello» у Києві. Окрім концерту-презентації публіка побачить також і новий кліп Фолькнерів на пісню «Карчата».

Фолькнери – мандрівні музиканти, що подорожують по Україні та світу на велосипедах, вишукуючи та записуючи автентичні пісні. Далі – «реінкарнують» їх, надаючи оригінального звучання, або, як хтось каже, «партачать» їх. Свою унікальність гурт вбачає в поєднанні автентики та модерних драйвових ритмів, етно та альтернативних стилів музики, називаючи усе це «фрі-фолком».

Гурт заснований Володимиром Мулярем та Яриною Квіткою у 2009 році в Києві. З того часу був учасником відомих фестивалів як в Україні, так і в країнах Європи: «АртПоле», «Трипільське коло», «Terra Heroica», «Рожаниця», «Країна Мрій Різдвяна», «Miko?ajki Folkowe» (Польща), «Рок-Коляда», «Країна Мрій», «Трипільські зорі», «Festiwal Folkloru Polskiego 46. Saba?owe Bajania» (Польща), «Letnija Akademijа Filmowa w Zwierzy?cu» (Польща), «Muzyczne Dialogi nad Bugiem» ( Польща), «Jarmark Jagelonski» (Польща); «M?nuo Juodaragis» (Литва); «Камяница» (Білорусь).

Під час Днів України у Великій Британії (жовтень 2013 р.) колектив представляв Україну музичну, виступивши у серці Лондона на одній сцені з гуртами Воплі Відоплясова, Kozak System та Тарасом Чубаєм.

Дата: 25 квітня 2014
Початок: 20:00
Адреса: Київ, вул. Шота Руставелі 16-a, музичний бар Gogol BARdello

Фолькнери презентують дебютний альбом