«Флюгери Львова» почнуть фестивальний сезон незважаючи на складну ситуацію для проведення культурних акцій. ХІІ Міжнародний етно-джазовий фестиваль «Флюгери Львова» відбудеться 1-4 травня 2014. «Флюгери» традиційно проходитимуть у ексклюзивно відведеному для них внутрішньому дворику Ратуші.
Упродовж чотирьох днів тут виступить 17 гуртів, у яких грають музиканти з України, Польщі, Ізраїлю, Канади, Франції, Мексики, Румунії, Азербайджану та Росії.

Цього року разом із «Флюгерами» упродовж 1-4 травня буде відбуватися перший мистецький фестиваль «Музограф», що знайде своє місце у новій пішохідній і туристичній зоні Львова на вулиці Лесі Українки. Музиканти «Флюгерів» гратимуть і влаштовуватимуть спільні сейшени на «Музографі».

Флюгери ЛьвоваСеред виконавців, запрошених на «Флюгери Львова»: польські Slovian'sky, Bielas i Marynarze, Mi??sz, Taraka, міжнародний проект наших друзів співачки Marinita та братів Агабейлі з ізраїльським мультиінструменталістом Аміром Перельманом та угорським гітаристом Ференцом Бернатом, польсько-український проект Дани Винницької та Даги Грегорович DagaDana, культова Калєкція, делікатно-екстравагантні ГИЧ Оркестр, проект співачки із Криму Ельвіри Сарихаліл, київське арт-рок кабаре Vivienne Mort, гурт мандрівних дяків Вертеп, молодий львівський колектив ПерекотиПоле та вибуховий міжнародний Lemonchiki Проджект, створений музикантами Lemоn Bucket Orkestra і Куку Шанель. Очікуються виступи кращих біґ-бендів України. Традиційно завершуватиме «Флюгери» гурт ShockolaD, який виріс на цьому фестивалі, і розвивається разом з ним.

Цього разу на «Прокиданні» гратимуть легенди українського року Кому Вниз. Львів прокинеться у неділю 4 травня під музику високого духу альбому «4», створеного до ювілею Т. Г. Шевченка. Модеруватиме "Прокидання" письменник Юрій Іздрик. Буде нагода подумати про минуле, теперішнє і майбутнє народу.
Вхід на «Флюгери Львова» буде платним. Проте, шанувальники фестивалю, які придбають квитки заздалегідь, учасники «дзиґівських» клубів та студенти зможуть користатися суттєвими знижками.

Продаж квитків розпочнеться із 16 квітня у галереї «Дзиґа» (вул. Вірменська,35).

Програма Флюгери Львова 2014:
1 травня 2014, четвер
із 18:00
Medicus jazz-rock band (Україна)
Калєкція (Україна)
Marinita & Amir Perelman (Україна-Ізраїль-Азербайджан)
ГИЧ Оркестр (Україна)

2 травня 2014, п’ятниця
із 18:00
Біґ-бенд Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
ПерекотиПоле (Україна)
Mi??sz (Польща)
Elvira Sarykhalil (Україна, Крим)

3 травня 2014, субота
із 17:00
Біґ-бенд Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Вертеп (Україна)
Bielas i Marynarze (Польща)
Taraka (Польща)
Lemonchiki Проджект (Україна-Канада-Франція-Мексика-Румунія-Росія)

4 травня 2014, неділя
із 10:00
Прокидання із «Кому Вниз». «модерує» Юрій Іздрик
презентація альбому «4»до ювілею Т. Г. Шевченка
думки про минуле, теперішнє і майбутнє народу

із 17:00
Джалапіта (Україна)
Vivienne Mort (Україна)
DagaDana (Україна - Польща)
Slovian'sky (Польща)
ShockolaD (Україна)