8 травня 2015 о 20:00 в клубі Sentrum у Києві відбудеться фінал конкурсу в Україні від Sziget Festival за підтримки туристичного оператора «Богемія Сервіс». На сцені виступить 9 українських гуртів, обраних голосуванням фанів на сайті конкурсу та музичними експертами: Anna-Maria (pop-rock, Київ), Atomic Simao (psychodelic-rock, acid-jazz, Київ), AtmAsfera (world music, Львів), Brunettes Shoot Blondes (indie-rock, Кривий Ріг), Epolets (alternative-rock, Одеса), Onuka (folktronic, Київ), Tape Flakes (electro-rock, Київ), The Maneken (electronic-rock, Київ), The Substanse (indie, Луцьк).

Переможець буде обраний журі відразу після виступу гуртів live і виступить на Sziget Europe Stage 11 серпня 2015 року у складі міжнародної програми YourOpen Talent Festival. На остаточне рішення журі вплине враження від живого концерту, рівень якого завжди був вирішальним для фестивалю Sziget, а також реакція публіки, адже враження сігетців від виступу українського гурту на Острові Свободи мають бути незабутніми!

Запрошуємо меломанів і відданих прихильників Острова Свободи на фінал в Sentrum вболівати за улюблені гурти і відірватися в атмосфері Sziget!

Вхід вільний. На VIP-місця діє депозитна система (замовлення столиків: 0971150011).

Фінал конкурсу в Україні від Sziget Festival