Стрічкоткацька фабрика - одне за найстаріших підприємств легкої промисловості в Україні. Арт-простір Клоузер займає площу колишніх цехів цієї фабрики, стінам якої вже понад ста років. Зараз тут від стрічок та ткацьких машин Вже майже нічого не залишилось.

У той момент, коли ми закладали останні цеглини у стіну, що нині розбиває основний простір закладу на дві частини, у приміщення зайшов старий чолов'яга. Він був одягнений у брудний яскраво-синій комбінезон, мав густі вицвівші вуса та умиротворений погляд. Здавалось, цей чоловік знав відповіді на всі питання та вже нічого не шукав. Поки він оглядав стіну, що ми закінчували будувати і вже зведений на задньому дворі Лєсной Прічал, на його обличчі промайнули всі можливі емоції - від смутку і злості до непідробної зацікавленності й утіхи.

-Ви до кого?, - запитали ми, а гість тільки відмахнувся.
-Та я тут подивлюся, - нарешті відповів він і впевнено продовжив ревізію. Ми були щиро здивовані такому нахабству.
- А хто ви такий?!
- Хто я, вже немає ніякого значення, - сказав чоловік, сів на подіум, навпроти якого зараз висить діджейський стіл, і почав докладно розповідати про себе.

Кузміч, так його звали, розповів про те, як він 45 років пропрацював в цьому цеху інженером, про те, що було на місці нової стіни та вбиралень, про те, що було на місці Причалу (а там були десятки тон сміття, яке працівники фабрики складали там протягом, мабуть, усіх ста років) і про ті чудові стрічки, що вони тут ткали. Важко було зрозуміти, чи скаржився він і шкодував про щось, чи йому просто кортіло поділитися з нами історією і подивитися на нових хазяїв цеху. А потім він мимохідь кинув: "Ми десятки років створювали щось, приносили користь людям, а потім приходять такі, як ви, відбирають все, будують стіни, бари і розбещують населення..."

Але в його словах не було звинувачення, занадто спокіно він це промовив. Певно, його мудрості й життєвого досвіду вистачить і для того, щоб прийняти наше пояснення:
- Але ми теж щось створюємо. Любов і музика теж мають десь жити.
- Ага... Піду вип'ю з охоронцями і заберу трудову. Прощавайте.

З великою повагою до стін Стрічкоткацької Фабрики, до її працівників і зокрема Кузміча ми оголошуємо, що 23 травня у Клоузері відбудеться фестиваль СТРІЧКА!

Так, а починалося все з дня народження нашої подруги і чудового діджея Насті - вона запропонувала відсвяткувати свій день народження в Клоузері і запросити декількох хороших артистів. У відповідь ми запропонували перетворити День Народження на масштабний фестиваль з трьома танц-майданчиками за учістю дружніх нам провідних промогруп (Wicked Bass і Low) і сценою у вутрішньому дворі. Настю ж попросили придумати назву для цієї події. Настя, яка й гадки не мала про те, що Клоузер знаходиться на території Стрічкоткацької фабрики, запропонувала назвати цей фест "СТРІЧКА". Дивовижний збіг, чи не так?

Line-up (неповний):

Closer stage:
RHADOO (RO)
BRUNO PRONSATO (live / DE)
POLARIZE (HU)
ABELLE (RU)
NASTIA (UA)
SHAKOLIN
VOVA KLK
BAMBU

Wicked Bass stage:
RON MORELLI (US)
RANISHE NIYAAK (RU/UA)
NOIZAR (UA)
BORIS (UA)

Low stage:
PARAMIDA (DE)
ANA HELDER (AR)
C.A. RAMIREZ (DE)
PAVEL PLASTIKK (UA)
JAZZMATE (UA)

Дата: 23 травня 2014
Адрес: Київ, Арт-центр CLOSER, ул. Нижнеюрковская 31 (территория Лентоткацкой фабрики)
Квитки:
- вартiсть квитка у попередньому продажу 160 грн, кiлькiсть обмежена (500 шт)!

Фестиваль СТРІЧКА