Руйнація – наймасштабніший фестиваль Західної України закритого типу, що проводиться під егідою: «СЛУХАЙ СВОЄ – ОБИРАЙ СВОЄ».

За роки його проведення, фест став доброю традицією не тільки для львівської молоді, а і для тих, хто приїжджає сюди з усієї України. Кожного року «Руйнацію» відвідує все більша кількість людей, і це не є випадковим. Адже основна мета фестивалю – знищення стереотипів пов’язаних із рутиною, що заполонила наше повсякденне життя. Долаючи систему – відроджуєш себе, і «Руйнація» створена саме для того, щоб допомогти у цьому. Між виконавцями і прихильниками виникає певний діалог; тут нові ідеї, відчуття, прагнення вирватись на волю і знищити тенета, що скували своєю матеріальністю. Обирай своє, слухай найкраще, будь справжнім!

Раді повідомити, що фестиваль "Руйнація" набирається життєдайної сили, і готовий тішити своїх шанувальників якісною важкою музикою щороку. Фестиваль "Руйнація" за версією FaDiez Music Awards визнано найкращим фестивалем України 2009 року.

Фест не зупиняється на досягнутому, він набирає масштабності у всіх значеннях цього слова.

Отже, вже 2-3 жовтня у столиці фестиваля Руйнація місті Львові відбудеться восьмий за рахунком фестиваль. Два дні поспіль гостей та відвідувачів фестивалю чекає мега програма на 2 дні!

За ці два дні на сцену вийдуть понад 25 гуртів зі всієї України (кращі з найкращих), наприклад, ТОЛ, МЕРВА, SKINHATE, DANCE PARTY, DANCE!DANCE! і так список можна довго продовжувати! Ну і, звичайно, сама ізюминка фесту – це гість з Европи, точніше з Німеччини, гурт світового рівня CALIBAN!

Так що, всіх чекаємо на фестивалі Руйнація 2-3 жовтня в місті Львів, Палац Спорту "Україна" (адрес: Львів, вул. Мельника 18)

Афіша:
фестиваль Руйнація Львів