24-26 вересня 2010 року в місті Ірпінь біля Києва відбудеться фестиваль української повстанської та патріотичної пісні "ГАЙДАМАКА.UA".

Фестиваль присвячений 20-ій річниці "Студентської революції на граніті" та усім борцям за волю та Незалежність України. Гасло фестивалю «об’єднання усіх патріотичних сил України». Програма фестивалю складається із виступів музичних гуртів та виконавців, у репертуарі яких є пісні на патріотичну тематику (велика музична сцена), а також із виступів кобзарів, бардів, поетів, лірників та казкарів (літературна сцена), лекцій громадських діячів.

На музичній сцені плануються: От Вінта, ТНМК, Плач Єремії, Гайдамаки, Свобода (Пітер), Марія Бурмака, Едуард Драч, Тартак, Рутенія.

Доїхати на фестиваль з Києва:
Маршрутки, що прямують з Києва на Ірпінь знаходяться біля станції метро «Академмістечко»
Вартість - 5 грн.
Маршрутка №392
Інтервал руху - 15 хв.
Початок руху: 6.20 год. з Києва
Закінчення руху: 23.20 год. з Ірпіня

Електропотяги на Ірпінь відправляються із центрального залізничного вокзалу та залізничної станції, яка знаходиться біля метро «Святошин».
Вартість - 4 грн., по студентському - 2,2 грн.
Початок руху: 6.00 год.
Закінчення руху: 23.00 год.

Досягнувши м. Ірпінь, потрібно від Залізничного вокзалу вийти на центральну вулицю Шевченка і рухатись по ній до кінотеатру "Перун" - парк Перемоги, де відбуватиметься "ГАЙДАМАКА.UA", знаходиться відразу за кінотеатром.

Дата: 24-26 вересня
Вхід: 50 грн. на три дні без намету
80 грн. на три дні з наметом
Місце проведення: місто Ірпінь, Парк Перемоги.
Організатор: Мистецьке об’єднання «Остання Барикада»
Вконтакті: http://vk.com/event19230373

P.S.
Нагадаємо молоді недалеку історію власної країни. 2-го жовтня 1990р. на холодному граніті Жовтневої площі, студенти розбили намети та розгорнули гасла «Я голодую». Та розпочали першу революцію в світі, в назві якої був прикметник «студентська», - Студентську революцію на граніті.
Студенти не вимагали гуртожитків чи безкоштовної освіти, не вимагали змін в навчальному процесі чи відставки ректора. Студенти вимагали докорінних змін в усій державі. Ось їх вимоги, що були передані до президії Верховної Ради:
- націоналізація майна Компартії України та ВЛКСМ;
- перевибори Верховної Ради УРСР на багатопартійній основі;
- недопущення підписання нового Союзного договору;
- проходження військової служби юнаками-українцями на території України;
- відставки голови Ради Міністрів УРСР.

Молодь вимагала кращого майбутнього для себе та своїх дітей, майбутнього без комуністичного ладу, без цензури та без авторитаризму. Активістам Української студентської спілки та Студентського братства вдалось зібрати під своїми гаслами чи не все активне студентство України. Вперше об’єднались студенти Львова та Донецька, Києва та Одеси. Вперше студенти виступали з трибуни Верховної Ради, зачитуючи свої вимоги, що транслювались по ефіру УТ-1. Після чого молодь підтримали не лише вищі навчальні заклади, а й заводи, фабрики та все інше населення нашої країни.
Саме студенти нанесли перший удар по стіні комуністичного устрою України, саме студенти здобули нам незалежність та свободу. Верховна Рада була змушена прийняти резолюції щодо виконання вимог голодуючих студентів.
Так здобувалась Незалежність України…

Афіша:
Фестиваль Гайдамака в Ірпіні