Фото фестиваль ГайдамакаФестиваль ГАЙДАМАКА.UA 2010 – фест української повстанської та патріотичної пісні відбувся в Ірпіні 24-26 вересня. Програма фестивалю була дуже насичена різними заходами та музичною програмою. Першого дня було багато цікавих зустрічей, презентації книг та круглі столи.

Другий день на фестивалі Гайдамака був також насичений різними цікавими івентами, як і в перший день. Також проводились цікаві лекції та презентації книг, а також можна було взяти участь в різних круглих столах. Але головною «родзинкою» 2-го дня був концерт на великій сцені.

Гурт Рутенія – виступав одним з перших. Публіка ще не була розігріта, тому сиділа та сумувала.

Тарас Компаніченко – вразив своїм справжнім гайдамацьким вокалом та справжньою українською народною музикою.

Гурт «Веремій» - наймолодший учасник великої сцени. Молодь зустрічала гурт дуже палко із криками «Веремій». Хлопці дійсно грають цікаву музику – тяжкий рок, який насичений мелодійною скрипкою та флейтою.

Вони зуміли поєднати хард з мелодійністю, а тому їхні пісні мають свою романтичність.

Молодь була рада бачити своїх кумирів та просто відривалася під їх пісні.

На жаль, гурт зіграв мало пісень, але залишив за собою тільки позитив та крики фанів.

Хоча виступ Тараса Чубая був акустичним, але його драйвовий голос та соло партії на акустичні гітарі розривали публіку.

А пісню «Лента за Лентою» публіка сама співала на одному подиху з Чубаєм.

Тартак, як завжди, заводить публіку своїми енергійними піснями. Сашко Положинский заспівав декілька пісень з останнього альбому «Опір Матеріалів», а потім публіка почула старі добрі пісні.

Також Сашко дав пропозицію організаторам забрати огорожу і щоб публіка могла стати під самою сценою, але на жаль організатори не прислухались, мабуть, правила проведення концертів чи масових заходів таке забороняють.

Під пісню «Я не хочу» народ відривався на всі 110% відсотків – скакав, що охороні прийшлось ладити огорожу, ось така у нас «патріотична» молодь.

Під пісню «Буча-Чака» на прохання Сашка – всі дістали свої мобільні телефони та запальнички – і вийшло красиве імпровізоване світлове шоу.

А свій виступ гурт ТАРТАК закінчив піснею «100% Плагіат».

Потім народ кричав на біс, але графік концерту не дозволяв Тартакам ще раз вийти на сцену.

Гайдамаки з самої першої пісні завдали жару. Українські пісні підривали публіку, а молодь танцювала гопака.

А соло від Івана на акордеоні, що бігав по сцені та робив неймовірні танцювальні рухи, граючи одночасно – було просто неймовірно!

А чуючи сопілку, трубу - просто поринаєш в Українські Карпати.

Третього концертного дня Ярослав Джусь на бандурі, гурт «Вертеп» та «Тінь Сонця» зіграли рокові пісні з українським характером. Тінь Сонця – просто порвали публіку, яка наполегливо викликала їх на біс.

От Viнта як завжди своїми рок-н-рольними мотивами підірвали публіку, а піснею «Рок-н-ролл для черепах» заставили танцювати «паравозіком» купу народу, а коли От Вінта покинули сцену, то ще довго фани От Вінтів кричали «Рівне! Рівне!»

Гурт Мертвий Півень заспівав свої добрі старі пісні. А Місько свій виступ поєднував з театральними «вибриками».

А три гітари на сцені та бас, ну і звичайно барабани задавали повний драйв!

Закривали фестиваль «Гайдамака» та останній концертний день – ТНМК.

Фозі та Фагот вийшли на сцену в светрах фестивалю «Гайдамака» та розпочали свій виступ піснею «Файна Юкрайна».

Зіграли як старі так і нові пісні: «Клоуни», «Та ТиШо», «Забув», «По-барабану» «Проїхали» та інші.

А на пісні «Темно» Фозі сам взяв гітару та підігрував. Публіка просо відривалась і було видно як і самим Фозі та Фаготу було співати в кайф, які самі спускалися зі сцени до публіки.

На кінець концертного дня всі разом з організаторами та музикантами заспівали пісню «Лента за Лентою» і потім світло на сцені погасло…

Але не хотілося в це вірити…

П.С.

Хтось повертався в наметове містечко, а комусь потрібно було повертатися до Києва, але вже ні маршруток, ні електричок не було.

На жаль, організатори не попіклувалися про транспорт, який міг би забрати людей до Києва по закінченню фестивалю. Тому декілька «блукаючих» людей були змушені повертатися серед ночі на таксі.

Сподіваємось, що на наступний рік організатори візьму це до уваги. Для прикладу, на фестивалі "Кордон 835", "Бандерштат", "ДеТоНація" завжди були організовані маршрутки.

Також цікаво:
Фото фест Гайдамака.Ua День 1-й
Фото з фесту Гайдамака День 2-й
Фото з фесту Гайдамака: Тартак та Гайдамаки
Фест Гайдамака (ФОТО) 3-й день