З 7-го по 9-те листопада 2014 у Києві пройде art MEETINGS 2014, що поєднає в собі польську, угорську, українську експериментальну електронну музику та дискусійні зустрічі з іноземними та місцевими арт-менеджерами і журналістами.

Цього року фестиваль пройде на території арт-центру CLOSER та простору MEZZANINE і за два концертних вечори п'ятниці та суботи глядачі зможуть побачити майже два десятки виступів на 5 різних сценах.

Серед учасників цьогорічної програми будуть: STARA RZEKA [PL], RSS B0YS [PL], ZAPASKA [UA], GAMARDAH FUNGUS [UA], WILHELM BRAS [PL], HEINALI [UA], 12Z [HU], CARLA UNDER WATER [HU], MARK BARTHA [HU], R.ROO [UA], SUBMATUKANA [UA], SEW SAW THIEF [UA], KIRK [PL], YURA K. [UA] та інші.

Окрім концертів, вдень проходитиме дискусійна програма SHARE THE CULTURE.
Серед учасників: Cлаво Крековіц [Словаччина], Карстен Стабенов [Німеччина], Крістіан Пушкар [Угорщина], Джером Судан [Чехія], Андрас Нун [Угорщина], Войцех Кухарчик [Польща], Беата Себерінова [Словаччина] та інші.

ТЕМИ ДЛЯ ДИСКУСІЙ:
• «Як заснувати фестиваль за кордоном?»
• «Дій – як зробити з щось з нічого. Виживання культури»:
Польові дослідження над локальною ініціативою. Чи будь-яке місце придатне для створення культурних проектів?
• «Як сприяти культурі за кордоном?»
• «Співпраця – міжнародна і міжсекторна. Як знайти спільну мову, навіть якщо маємо різні зацікавлення?»: Різниця між функціонуванням інституцій, NGO, фестивалів і покровителів.

Детальніше на: http://meetings2014.azh.com.ua/

Фестиваль Art Meetings 2014