Коли на вулиці холодна, сніжна зима – в самий раз відвідати акустичний концерт, одразу стане тепліше, якщо не тілу, то хоча б на душі. Everlast завітали до нас уже вдруге за рік, до того ж з акустичним концертом, що вже варто уваги. Минулого разу концерт був в один день з фестивалем Просто Рок в Одесі, тому багато хто не потрапив на концерт музиканта, вчора ж вони отримали ще один шанс.

Концерт у столичному Crystal Hall розпочався з розігріву: ТНМК, щоправда без Фоззі, зіграли п’ять своїх пісень в акустиці аби розворушити публіку. Вони виконали такі свої хіти, як: «Темно», «Гранули», «Вода», «En Automne» (французькою мовою, в оригіналі цю пісню ТНМК записали з 5'nizza) і «Та ти шо», котру підспівували всі. Після свого сету музиканти пішли, пізніше їх можна було побачити в натовпі: Фагот підспівував Everlast, як справжній фанат.

І ось нарешті на сцену виходить і сам Ерік та гітарист Дерек Браселл, котрий приїхав разом з ним. Everlast говорив: про холодну погоду, про те, що це вже їх другий візит, але точно не останній, про найкращій спосіб зігрітися за допомогою старого доброго віскі.

фото ТНМК концерт Everlast Unplugged

Було зіграно багато пісень, серед яких були і всесвітньо відомі хіти музиканта, як “Stone in my Hand”, “Ends”, “White Trash Beautiful” і багато, багато інших.

«Цю пісню я написав задовго до свого народження», так була об’явлена «Folsom Prison Blues», свого часу Everlast записав кавер на цю пісню, оригінальна ж версія написана Джоні Кешем.

Концерт проходив з невеликими перервами між піснями на: випити трохи віскі. Публіка тепло приймала музикантів аплодисментами та підспівуваннями. До речі, публіка була дуже різноплановою від хоперів до рокерів та відомих українських музикантів.

фото Everlast Unplugged

Коли підійшов час кликати на біс, фанати не підвели: почавши з хаотичного тупання, завершили традиційним «We will Rock You». Everlast повернулися ще з кількома піснями. Заспівавши «Black Jesus», хлопці вирішили завершити свій виступ піснею, котра була записана з Карлосом Сантаною: «Put Your Lights On». До речі, ця ж фраза була написана на стрічках, котрі видавали при вході в клуб. Під час виконання цієї пісні, люди дістали запальнички чи світили телефонами, це було схоже на невелике крісталхолівське зоряне небо.

Це був концерт, на котрому більше слухають ніж підспівують, голосніше викликають на біс та з нетерпінням очікують на повернення музикантів з наступним виступом.

Після такого душевного концерту, нас чекала величезна черга в гардеробі та крижана зима за стінами клубу, проте подібна музика лікує і від цього.

Фото та звіт: Варбан Анастасія

Більше фото, концерт Everlast Unplugged, Crystal Hall: