Зухвалі і романтичні одесити – гурт EPOLETS презентують новий альбом! Їх назвали майбутнім української рок-сцени на головному вокальному шоу країни «Х-Фактор». Завдяки цьому шоу, вся Україна тепер точно знає скільки емоцій та натхнення може дати їх музика. Тому цілком закономірно, що у групи з'являється все більше прихильників по всьому світу, і що після завершення проекту колектив не планує сидіти склавши руки. Якраз зараз триває робота над новою платівкою і EPOLETS збираються у величезний всеукраїнський тур. Реліз альбому очікується 23 лютого, а вже наживо їх можна буде почути в Києві - 26 лютого, в клубі ATLAS.

Платівка "Культ" третя на рахунку групи. Їх другий альбом DOGMA, випущений у 2014 році, потрапив в топи багатьох українських музичних ресурсів. Це  результат тривалої роботи музикантів, що помітно по якісному звуку і більш змістовним текстам. Незважаючи на експерименти з напрямками, EPOLETS зберігають в новому альбомі свою фірмову мелодійність.

«Ми здобуваємо новий досвід, отримуємо нові знання, так чи інакше змінюється наше життя, та з нами залишається наша спільна справа, і для нас музика – це наш культ. Альбом «Культ» - це неподільна частина нашої творчості, її продовження, ми хотіли зробити його максимально живим. Назва ховає у собі ще один смисл! Не буду приховувати, я мрію про те, щоб цей альбом став культовим»

- скромно усміхається Павло Варениця, лідер EPOLETS.

Тож радимо не зволікати і обов'язково відвідати цей неординарний захід!

Дата: 26 лютого 2016 року
Початок: 20:00
Адрес: Київ, клуб ATLAS
Квитки: від 120 грн.

Квитки онлайн

1