24 вересня 2013 в київському «Ангарі» публіка почує наживо те, що вже заслухала до дірок в цифрі: свій новий альбом «Dva» представить Emika.

Британія впевнено тримає марку постачальника найгучніших музичних імен. Складно назвати тренд, який народився б не тут. Ось і Emika: етнічна чешка, яка проживає в Берліні, почала робити музику в Брістолі.
Досьє в двох словах. Підробляла офіціанткою, щоб накопичити на свій перший iMac і копію LogicStudio. Отримала ступінь з музичної технології. Потрапила в Ninja Tune на стажування. Поїхала жити в Берлін, влаштувалася на посаду саунд-дизайнера в Native Instruments, випустила перший реліз Ostgut Ton. А потім повернулася до Ninja Tune, але вже не стажуватися, а випускати музику. Ту Еміку, яку зараз знає весь світ, від п'ятничних клаберів до провідних діджеїв, культовий лейбл вважає одним зі своїх найуспішніших проектів.

Даунтемповий дабстеп - жанр, в якому працює Емма Джоллі - це просто словосполучення. За ним ховається дещо цікавіше - унікальний синтез кришталевого вокалу і низьких вібруючих басів з домішками мінімал-техно і тріп-хопу. Та й в принципі дабстеп під жіночим брендом - вже явище.

«Dva» вже отримав багато позитивних відгуків від музичних критиків. По-перше, тому, що в альбомі Emika цитує себе ранню - а ми ніжно любимо наших кумирів за їх перші кроки. По-друге, тому, що робить вона це талановито і в своєму дусі новаторськи. Як це звучить - ми вже знаємо. Як це звучить наживо - дізнаємося 24 вересня «Ангарі» («Мала Опера»).

Еміка презентує новий альбом Dva