Елтон Джон закликав покласти край гомофобному насильству в Україні та сказав, що запропонований суперечливий закон, який має заборонити"пропаганду" гомосексуалізму повинен бути відхилений. Виступаючи на концерті в центрі столиці 30 червня, Елтон Джон сказав:"Бути іншого кольору, іншої релігії або іншої сексуальної орієнтації –це ніколи не повинно вважатися злочином. Ми всі - діти Божі. Ми всі заслуговуємо на шанс. І я закликаю разом з тобою, Україно, зупинити насильство щодо геїв і сказати Ні закону 8711".

Перед своїм виступом на концерті в Києві Елтон Джон зустрівся з провідним українським активістом з прав ЛГБТ (Лесбійки, Геї, Бісексуали і Трансгендерні люди), на якого було скоєно жорстокий напад після того, як практично без попередження було зупинено міський гей-парад.

Головорізи в хірургічних масках жорстоко побили Святослава Шеремета незабаром після того, як представники міліції попередили організаторів про те, що вони не взмозі гарантувати небезпеку проведення гей-параду в Києві 20 травня.

Невдовзі парламент розпочне дебати щодо запропонованого законопроекту номер 8711, який може визнати незаконними будь-які громадські обговорення прав ЛГБТ-суспільства. Організація Об'єднаних Націй засудила новий законопроект i заявила, що його прийняття означатиме ухвалення і сприяння дискримінації ЛГБТ-представників на державному рівні, та призведе до порушення значної кількості прав закріплених у договорах, що вже підписані Україною.

Ленс Прайс, виконавчий директорThe Kaleidoscope Trust - міжнародної ЛГБТ-огранізації з прав людини - приєднався до Елтона Джона за лаштунками концерту.

Ленс Прайс сказав: "Скоро в центрі Лондона пройде "Всесвітній гей-парад". Але поки ми відзначаємо наші права, ми не можемо забувати про те, що геїв по всьому світу позбавляють цих самих прав.Не менш ніж у 78 країнах гомосексуалізм переслідується кримінальною відповідальністю. У п'яти з них найсуворішим покаранням є смерть. Дуже шкода, що в Україні, яка стала першою колишньою радянською республікою, яка декриміналізувала гомосексуалізм, зараз знову з'явилась загроза ув'язнення геїв".

Організатори гей-параду в Києві схвалили рішення Елтона Джона висловити свою думку. Голова оргкомітету Тарас Карасійчук сказав: "Якщо запропонований закон 8711 буде прийнято, то вихід Елтона Джона на сцену та йоговиступ на підтримку прав геїв стануть протизаконними діями. Цей закон позбавить представників ЛГБТ тихправ людини, які повинні бути у кожного. Це, безумовно,зробить нас вразливимидо ще більшого насильства і нових нападів".

Нещодавно недалеко від свого дому, Тарас Карасійчук сам став жертвою гомофобного нападу, в результаті якого йому зламали щелепу.