30 жовтня 2013 у концертному залі «Українського Дому» відбудеться шоу-концерт Electro Opera гурту LAFESTA music project за участю симфонічного оркестру та модерн-балету із захопливою відео-проекцією.

Ця знакова подія презентує абсолютно новий для України музичний стиль «електро -опера», адже LAFESTA – єдині в країні, хто створює музику в цьому стилі. Унікальний концерт збере багато віп-гостей, серед яких актор Богдан Бенюк, щоумени Юрій Горбунов і Дядя Жора, музиканти Фоззі та Фагот (ТНМК), актори Студії Квартал-95, ведучий 1+1 Григорій Решетник.

«Electro Opera» стане синтезом стильної музики (lounge, deep-house, acid-jazz, new-funk, electro), чаруючого оперного голосу солістки Ольги Россі і глибини звучання симфонічного оркестру. Кліп LAFESTA на пісню «Electro Opera», який поклав початок стилю, був знятий в «Місті майбутнього» (Іспанія, Валенсія) за активної підтримки мерії міста. Ще 2 кліпа у стилі електро-опера були зняті в Лондоні («City jungle») і Барселоні («Easy»), а пісня «Art- life» стала саундтреком до телепередачі «Світське життя » на каналі 1+1. На думку музичного журналу «Djam» LAFESTA є одним із найстильніших і найзатребуваніших музичних проектів у Східній Європі.

Дата: 30 жовтня 2013
Початок концерту: 19:45
Адреса: Київ, Європейська площа, концертний зал «Українського Дому»

Electro Opera