Паризький шарм, теплі фарби південної Франції, відданість класичним традиціям джазу. Benjamin Faugloire Project – це post-bop в дусі знаменитого шведського Esbjorn Svensson Trio, але с французьким настроєм. Це красива і заворожуюча музика, відома поціновувачам сучасного джазу, але при цьому легка і зрозуміла всім, а це лише експертам. 6 квітня 2014 молоде тріо з Марселя виступить для джазової публіки Києва у новому концерному залі «Sentrum» – у рамках «Французької весни» та за підтримки Посольства Франції та Французького Інституту в Україні.

Створенню тріо передувало знайомство Benjamin Faugloire (композитор, фортепіано), Denis Frangulian (контрабас) і J?r?me Mouriez (барабани) в Парижі під час навчання у Музичному центрі імені Didier Lockwood, одного з кращих джазових скрипалів світу. На сьогодні вони разом видали вже два альбома. Назва другого, «The Diving» («Підводне плавання»), особливо точно передає атмосферу музики у ньому – глибоку, спокійну і мрійливо живописну. Як говорить сам Benjamin Faugloire, музика тріо – не лише набір нот, гарно вибудуваних в ряд. Вона здатна вести інтелігентну бесіду зі своїм слухачем.

Тріо повертається в Україну після надзвичайно вдалого турне по нашим містам минулого року та з гастролей у Франції і Європі. Критик авторитетного французького джазового журналу «Jazzman» написав: «Прослуховування цієї музики здатне зробити вас на кілька років молодшими». Тому композиції Benjamin Faugloire Project так люблять слухати весняні міста.

Дата: 6 квітня 2014
Початок: 19:00
Адреса: Київ, SENTRUM, вул. Шота Руставелі 16-a
80 грн. – фан-зона (стоячі місця)
150 грн. – фан-зона (сидячі місця)
250 грн. – VIP (столики)

Benjamin FAUGLOIRE Project в Києві