Stoned Jesus презентують вже друге відео та сингл з майбутнього альбому - Thessalia. Режисував цей кліп також фронтмен гурту – Ігор Сидоренко. У співпраці з командою Re:evolution Film та оператором Євгеном Креденцером.

Після закритого прослуховування нового альбому, яке робили Stoned Jesus на теплоході під час прогулянки по Дніпру, журналісти відзначали цей трек як майбутній супер-хіт.

Як говорить сам Ігор Сидоренко: "Найбільш качовий трек альбому, та за сумісництвом найкоротший. Вже не можу дочекатися туру, щоб встромити його наживо".

Stoned Jesus – київське рок-тріо, чия популярність сягає далеко за межі України. Успішні тури, концерти і виступи на великих та маленьких фестивалях по всій Європі, а також у Південній Америці. На початку року гурт підписав контракт з одним із головних рок/метал лейблів в світі – Napalm Records, де 7 вересня і вийде новий (вже четвертий за ліком) альбом команди – “Pilgrims”.

Саме 7 вересня розпочнеться великий тур на підтримку релізу. І стартує він з Києва. В цей день Stoned Jesus вийдуть на сцену клубу Бінго, а глядачі першими в світі почують нову платівку наживо, через декілька годин після виходу альбому.

А вже на наступному тижні ми оголосимо всі 8 дат української частини The Pilgrimage Tour.

Дивитись Thessalia: