Вчорашня дощова погода не злякала шанувальників гурту «Друга Ріка» і клуб «Атлас» зібрав їх у своїх стінах. Вечір гарної музики разом з улюбленим гуртом.

Класичне очікування і фани нарешті побачили музикантів на сцені. Свій виступ хлопці розпочали піснею «Париж». По завершенні Валерій Харчишин з усіма привітався: «Доброго вечора! Доброго здоров’я! Слава Україні!»
Ще після виконання декількох пісень Валерій подякував усім, що не піддалися на провокації стосовно відміни концерту і прийшли. Концерт вже мав відмінятися, але ще раз гурт цього б не допустив. Треба зауважити, що Харчишин співав і викладався на повну, проте були певні ускладнення з горлом і він вибачився за те, що сьогодні його голос звучить не так як завжди. Між піснями не обійшлося без повчань і настанов: «Якщо ти хочеш щось зробити, тоді бери (показує жестом на сідниці) і йди роби, або ж плати. Ось так». Зал підтримав ці слова бурними аплодисментами.

Druga Rika - 2
Трішки курйозів завжди скрашують виступ. Виконуючи пісню «Так мало тут тебе» у Харчишина розстібнувся ремінь на штанах. «Так співав, аж ремінь спав». (Усміхається).

Весь концерт супроводжував гарний відеоряд позаду групи.
Коли грали пісню «Денніч» Валерій «пожалів» своє горло і дав можливість залу показати весь свій вокальний талант. Він підняв мікрофонну стійку і протягнув її до зали. Таким чином частину пісні виконав зал, який став на певний проміжок новим вокалом гурту. По завершенню пісні люди почали дуже сильно тупотіти по підлозі в знак задоволення. Також, рядки «НаНаМаНа» з приспіву пісні «Назавжди» були дуже легкими і зручними для співання разом з публікою, особливо під сольний ритм барабанів.

Druga Rika - 3

Пісня «Відчиняй» взагалі порвала зал! Харчишин стрибав по сцені і взагалі весь концерт був дуже жвавий, не зважаючи на самопочуття.
Загалом гурт виконав 19 пісень, але всі ми знаємо, що мало яка публіка просто так готова відпустити улюблених музикантів. Тому хлопці вийшли на біс і зіграли ще три пісні. Однією з них була «3 хвилини», де Валерій зіграв на трубі. По закінченні музиканти подякували всім, хто прийшов на концерт і Валерій поділився цікавою інформацією: 13 травня в Оперному театрі імені Тараса Шевченка і 14 травня в Національній опері України вони зіграють з симфонічним рок-оркестром «Наони».

Druga Rika - 4

Сет-ліст
1. Париж
2. Пробач
3. Падали
4. Хто якщо не ти?
5. Stop
6. Так мало тут тебе
7. Назавжди
8. Мікрофони
9. Я чую
10. Засинай
11. Supernation
12. Денніч
13. Хто я тобі?
14. Догоним!
15. Дотик
16. Ти зі мною? Я здаюсь!
17. Незнайомка
18. Відчиняй
19. Фурія

На біс
20. Спи до завтра
21. П'ю з твоїх долонь
22. 3 хвилини

Автор і фото: Борцов Олександр