«Дикий театр» продовжує знайомити Київ з найзухвалішими виставами з різних куточків України в рамках проекту «Теж дикі». В квітні вони презентували дві вистави одеського «Театру Олексія Коломійцева». Цього разу – вони готують музичну арт-рок виставу Черкаського театру ім.Т.Шевченка - "The Білохалатність" і моно виставу-експеримент від театральної компанії Dolllmen «Сон смішної людини». Перша - про музику, на неї і рекомендуємо звернути увагу.

Вже 18 травня пройде арт-рок вистава "The Білохалатність". Цей проект, у форматі саркастичної рок вистави розповідає про життя українських лікарів і пацієнтів та оснований на реальних історіях. Лікарі закохуються, лікарі ненавидять, лікарі оперують, лікарі помиляються, лікарі від’їздять закордон, а інші – залишаються. Це ви і так прекрасно знаєте з «Доктора Хауса» і «Анатомії Грей».

Лікарі бувають саркастичними, різкими, а ще вони бувають українськими і працюють у державних лікарнях. Санітарки, терапевти, анестезіологи, хірурги і пацієнти - найправдивіші історії наших лікарень у рок-виставі «The Білохалатність».

Чи буде вам весело? Рівно на стільки, на скільки буває на прийомі у лікаря у державній лікарні. Будуть реалії, буде сарказм, і все це у супроводі живого оркестру!

Режисер – І. Коршунов, Виконавець – І. Аронов (театральна компанія „Dollmen”). Тривалість вистави – 1 година, Вистава виконується мовою оригіналу.

Дата: 18 травня 2016
Місце: MonteRay (вул.Прорізна 8)
Початок: 20:00
Білети: 100-200 грн

Квитки онлайн