Pianoбой на чолі з Дмитром Шуровим відкатав першу частину українського туру на підтримку нового альбома “Take Off”. У всіх містах – аншлаги. Концерти відбувались як в концертних клубах, так й в старовинних філармоніях та драмтеатрах. Альбом ще не вийшов, а шанувальники співали слова нових пісень хором – вони вивчили їх з youtube попередніх концертів. Усі виступи починались з важливих нових треків «Лучшее, что есть на моей Земле» и «Родинки».

У Дніпропетровську після виконання 22 пісень артист впав на підлогу та не міг піднятись. В Полтаві у Шурова прямо на сцені зламався стілець, а у Вінниці у магічний засіб зник улюблений піджак Діми з крилами, що зробила для нього Леся Патока. У Харкові люди влаштували флешмоб на трек «Все Врут»: весь зал підняв листки з назвами політичних партіий та ЗМІ.

Усюди дуже чекали пісню Кузьми «Шампанські Очі», а також кавер на леннонівську Imagine, який Дмитро записав разом із Андрієм Хливнюком у рамках всесвітнього проекту UNICEF на захист дітей України. Доречі, в Одеській філармонії та в кієвському клубі “Атлас” підтримати Дмитра Шурова, що захворів на ангіну, та заспівати Imagine дуетом вийшов його син Лев.

Як Дмитро обіцяв, наприкінці туру Pianoбой оголошує дату релізу альбома. Побачити його оформлення, а саме – диптих художника-реаліста Сергія Дегтярьова – а також ознайомитись із трек-листом можна на сайті dmitryshurov.com

Д. Ш. про тур:
- Тур продетів для мене та всієї банди на одному подиху. Особливо приємно, коли відвідуєш нове для себе місто (Полтава, Запоріжжя), а вже з першої пісні почуваешся як вдома. Було настільки pianoбойськи, що піаніно після туру вирушило у ремонт – 13 клавіш не працюють!

Д.Ш. про альбом:
- Я обіцяв, що альбом вийде, коли велика калюжа біля дороги вкриється скоринкою льоду. Я ж не винен, що осінь цього року така тепла!