17 листопада 2017 група Epolets презентує свій четвертий лонгплей "Діти моря" в SENTRUM.

Столицю України тимчасово огорне морський бриз, повітря наповниться солоною свіжістю, а простір навколо - музикою. Новий альбом Epolets поєднав в собі фірмові особливості команди і незвичайний погляд саундпродюсерів, які допомагали в створенні нового матеріалу.

Робота над альбомом тривала цілий рік. Офіційний реліз заплановано на початок листопада. Після цього Epolets відправляться в тур по Україні. Великий концерт в столичному SENTRUM стане його грандіозної кульмінацією.

Epolets - рок-група з Одеси, яка з'явилася в 2012 році. На рахунку хлопців вже є три повноформатних альбоми, кілька синглів і кліпів.

За час існування Epolets дали кілька сотень концертів по Україні, встигли виступити в Грузії, Чехії, Молдові, Польщі, Білорусі. Крім того, їх визнали однією з найбільш фестивальних українських груп. Вони виступали на десятках фестивалів - як в Україні, так і за кордоном: Atlas Weekend, Файне місто, ІмпульсФест, The Best City, Respublica, Stare Misto, 100пудівка, Бандерштат, Summer Sound, Woodstock (Україна), Razomfest, Juwenalia (Польща), Прихід (Білорусь).

Столиця чекає зустрічі з яскравими одеситами ще з їхнього виступу на фестивалі Atlas Weekend 2017. Вже 17 листопада 2017 року Epolets переповнять добрими емоціями море в серці кожного з вас. Станеться це в стінах київського клубу SENTRUM.

Дата: 17 листопада 2017
Початок: 20.00
Адрес: Київ, SENTRUM, вул. Шота Руставелі 11
Квитки: https://www.concert.ua/eventpage/epolets

Epolets