ДІЛЯ презентує новий інструментальний альбом PIANO. Це дещо неочікувана робота від артиста, бо реліз створений повністю інструментальним, переважна більшість творів зіграна на фортепіано.

Історія створення цього альбому досить цікава… Не секрет, що ДІЛЯ пише дуже багато музики як для себе, так і для кіно, або інших виконавців. Деякі твори отримують життя входячи до складу нових релізів, але деякі залишаються на потім та виконуються у колі друзів. Але ж кожна музика прагне бути почутою. Багато разів артисту задавали питання його близькі, чому б йому не створити чисто інструментальний, фортепіанний альбом та включити невидані раніше твори. Останнім поштовхом до втілення цієї ідеї у життя, стали слова учениці у музичній школі, де після того, як вчитель зіграв невеличкий фрагмент твору, дівчинка Софія запитала у нього, що це за гарна мелодія. Він відповів, що то його власний авторській твір. Тоді Софійка поцікавилася, чому у вчителя немає збірки з такими композиціями, бо вона б залюбки разом із своєю сім’єю слухала таку чарівну гру…

Платівка PIANO вийшла різнобарвною та теплою. Її дійсно приємно прослуховувати у колі сім’ї та близьких друзів. Це гармонійна, терапевтична музика із заспокійливим ефектом.

Хочеться зауважити, що PIANO, це не просто альбом. Це початок музичного проекту, (себто серії музичних збірок) під загальною назвою «Музика до невідзнятого кіно» і саме PIANO стало першою його частиною. Наступні роботи артиста будуть не менш яскравими і не тільки інструментальними.

ДІЛЯ готує ще безліч подарунків для своїх прихильників, одним з котрих стане альбом The Best, вихід якого заплановано на листопад цього року. Також артист знімає кліп та готує зовсім новий альбом, робота над яким зараз плідно ведеться.

Реліз PIANO вже можна придбати у всіх цифрових сторах світу: ITunes, Google Play, Deezer.

PIANO