Після різдвяних канікул протяжністю практично на місяць, культові британці Depeche Mode відновлюють свій масштабний світовий тур «The Delta Machine Tour». Першою музичною зупинкою в 2014 році на шляху локомотива під назвою Depeche Mode стане Барселона.

15 січня на арені Palau Sant Jordi відбудеться грандіозне шоу легендарних британських музикантів. Далі Depeche Mode очікує ще 25 концертів, фінальним з яких стане концерт в Москві 7 березня 2014. І що найприємніше для всіх численних українських шанувальників групи, Києву знову знайшлося місце в щільному зимово-весняному графіку улюбленої групи.

Масова музична ейфорія повториться в Міжнародному Виставковому Центрі 26 лютого 2014. Після фантастичного виступу 29 червня 2013 на НСК « Олімпійський», яке, на думку багатьох глядачів, стало одним з найкращих шоу коли-небудь, що проходили в Україні, Depeche Mode просто не мали права не повернутися знову!

Виступ легендарних британських музикантів 26 лютого 2014 по масштабності шоу буде ідентично попереднього концерту, але по музичному наповненню буде істотно від нього відрізнятися. Під час свого концерту в МВЦ, Depeche Mode має намір зробити увагу на своїх найпопулярніших і хітових композиціях за весь час існування Depeche Mode. Сет-лист лютневого концерту буде відрізнятися від концерту в червні, що стане справжнім подарунком для шанувальників творчості культової групи Depeche Mode.

Depeche Mode концерт в Киеве 2014