Dakh Daughters Band - це сім актрис, які взяли до рук музичні інструменти, щоб створити життєствердний перформанс про любов, свободу і красу, яка врешті-решт врятує світ. Учасниці колективу, відомі глядачам як акторки театру ДАХ, у новому проекті опинилися на нейтральній території між пісенним жанром і драматичним мистецтвом, власне у просторі для експерименту.

Dakh Daughters створює атмосферу французького салону, в якому Мірей Матьє подружилися із Мерліном Менсоном. Часом дівчата, озброєні на сцені повним набором струнних, клавішних і перкусією, потрясають публіку шаленим риком в манері Laibach, однак миттю можуть змінити гнів на милість, перетворившись на легковажних героїнь голлівудських фільмів 50-х років, красунь, що мріють про Карибські острови.

Текстовою основою для пісень цих напівказкових фей є українська поетична класика, тексти нобелівських лауреатів, власні твори і фрагменти популярних хітів минулого. Завдяки своєму досвіду дівчата вміло користуються увагою глядацької зали і легко керують емоціями публіки, змінюючи ритм музичної повісті і витримуючи межові,по вінця напружені паузи в потрібних місцях. Взаємодіючи із публікою у створенні своєрідної рок-опери, під час виступу группа демонструє своє бажання знайти не лише нові форми популярної музики, але й актуальні для нинішньої епохи контексти.

Долаючи дамби буденності, новим контекстом шоу стане показ моделей молодого дизайнера одягу Поліни Веллер (Polina Veller). Моделі Поліни - це постмодерністська адаптація «людини одягнутої» - сучасний психологічний контініум жителя мегаполісу, потенційного рекламоспоживачя. Одяг створений з баннерів. З тих самих гігантських реклам, які ми бачимо з вікон автівок, тролейбусів, автобусів. Ми бачимо цю велетенську інформацію, інформацію, яку об‘єднає ідея купівлі-продажу, ідея маркетингових ходів, фокус-груп. Ідея нівелювання особистості, але… Поліна, дивним чином, перетворює все це на вибух індивідуальності. Перетворює, на карнавальне дійство,на частину шоу Dakh Daughters. Задля радості, та яскравості власного існування!

Дата: 19 вересня 2013
Початок: 20.00
Адрес: Київ, Експериментально-механічний завод «ЕМЗ» (Музична сцена), вул. Інженерна 7В (метро Видубичі)

Dakh Daughters